Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretem nézni ahogy a melegek...

Szeretem nézni ahogy a melegek affektálnak. Akkor meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig megnevettet amikor látok egy meleget beszélni, vagy járni. Ahogy a kezeit mozgatja, ahogy beszél, ahogy viselkedik. Akkor meleg vagyok?
2017. febr. 13. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
az ugye megvan a pici fejedben, hogy nem csak a melegek affektálnak és nem minden meleg affektál?
2017. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

Hát hideg biztos nem.

Én hányni szoktam,amikor ilyet látok.

2017. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy meleg vagy-e, attól függ, hogy a saját nemedhez vonzódsz-e szexuálisan vagy a másik nemhez.

Nem számít, hogy az ízlésed milyen és kiket szeretsz nézegetni, miközben beszélnek vagy járnak.

2017. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudnám magam elképzelni egy meleg férfival. Jelenleg is van barátnőm, és az ő testvére meleg. Vele mikor eljártunk meginni valamit, vagy beülni valahova, akkor mindig kikel magából és kicsit többet ad mint józan állapotban:) A legtöbb embert ez taszítja. De nekem valahogy tetszik :) lehet hogy csak egyszerűen én reagálom túl? Nem tudom
2017. febr. 13. 22:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meleg vagyok, de soha nem affektáltam és járkáltam nőiesen, ugyanúgy egyik meleg ismerősöm sem.
2017. febr. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ööö, kérdező, valamit keversz, inkább fogalmazz úgy, hogy nőies férfiak.

Nekem van egy ilyen ismerősöm, sőt, több is, ehhez képest van feleségük, barátnőjük.

És sokan simán rávágnák, hogy ők melegek.

Ők teljesen jó emberek, gondolom kaptak már az életben hideget meleget, ráadásul amúgy sem tudnának a légynek sem ártani sosem.

Én is kedvelem őket, sajnálom, amikor bántják őket.

2017. febr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ettől még nem vagy meleg. Én pl. szeretem hallgatni ahogy énekel Sebestyén Márta de ettől nem leszek népdalénekes.
2017. febr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!