Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az örökös megjegyzéseimen,...

Az örökös megjegyzéseimen, figyelmeztetéseimen, fenyegetőzéseimen kívül mi mást tehetnék, mielőtt azt mondom, elegem van, elválok ?

Figyelt kérdés

A férjem eléggé indulatos típus, amit érdekes módon el tudott nyomni az esküvőnk előtt. Arroganciáját a bipoláris depressziójára szedendő gyógyszerének mellékhatásával indokolja. Erről én magam úgy győződtem meg, hogy elolvastam a gyógyszerének betegtájékoztatóját, ahol valóban leírják, ilyen jellegű viselkedést okozhat. Egy ismerősöm is beszámolt arról, hogy gyakran ingerült, ideges, de ő a betegségével magyarázza. Ilyenkor ő nem adja át magát az indulatainak, nem akar senkit megbántani, elvonul egymaga egy privát helyre.

A férjem kötekefik másokkal, rendőrökkel is, emiatt néhány büntető ügye is volt. Velem is gyakran úgy beszél, mint egy kutyával, emiatt visszaordítok rá, bár ez nem az én stílusom, de nem hagyom magam. Aki egy bizonyos politikai párt híve, ocsmány módon megalázza. Hiába mondom neki, több tiszteletet, micsoda ocsmány stílust enged meg magának, modorizálja magát, nem ér semmit.



2017. febr. 14. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Így jár az, aki egy pszichopatához megy hozzá.

Remélem gyereket nem terveztek, a csodás gének továbbörökítése céljából!

Válj el és keress egy normális embert!

2017. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Psycho ***** válasza:
77%

Ha agresszióra agresszióval (indulatra indulatosan) válaszolsz, az sehova sem fog sajnos vezetni :( Bár teljesem megértem az ingerültségedet, nagyon fel tud menni ilyenkor az emberben a pumpa.

Szerintem üljetek le beszélgetni erről egy olyan alkalommal, amikor minden oké, és nyugi van. Az sem baj, ha előtte többször átgondolod, milyen szavakat használsz, mert ha jól sejtem, ingerlékenységet okoz(hat)nak ezek a gyógyszerek, emiatt könnyen, apróságok miatt is felidegesíti magát a férjed (mondhatni könnyen észlel olyan impulzusokat, amiktől aztán kitér a hitéből, holott reálisan nézve a válaszreakciója és az azt kiváltó "inger" közel sincs egy súlycsoportban).


Közölheted vele, hogy Neked egy ez nagyon rosszul esik, úgy érzed indokolatlanul lekicsinylően, megalázóan közli a véleményét, és kérdezd meg tőle, szerinte ezen hogyan lehetne változtatni? Mert már nagyon zavar, és szeretnéd, ha ezt a problémát nem kerülgetnétek többet, a hosszú távú kockázatokat nézve nyilván mindenki érdeke, hogy ne legyen később ebből gond.


A gyógyszerekhez nem értek, de bipoláris depresszió esetén tudom, hogy rendszeres szakorvosi kontrollvizsgálatra kell járni, érdemes lehet esetleg ezt a dolgot megemlíteni a doktornak is, nem tud-e más bogyókat ajánlani, aminek nincsenek ilyen mellékhatásai (ha valóban ez a kiváltó ok).

2017. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ferjed: ragdnxkdnxjsjsjjaaa@

Te: dragam ha igy viselkedsz megbanod

Ferjed: fhxudbsjyhdukxaaaaa

Te: jol van te akartad, amig ezt csinallod nincs tobb sex...

Ferjed: gbxjrdjkdosnxudjaaaa


Fel ora mulva:

Ferjed: dragam szeretnelek kiengesztelni...

Te: mar keso ;)


Egy nap mulva:


Ferjed: hbxiekshxzaaa@

Te: biztos vagy benne?

Ferjed: dehogy is dragam, csak azt szerettem volna mondani, hogy milyen jol all rajtad ma ez a csini ruha.


:D

2017. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez gyermekkorbol ividik be hogy ki milyen felnott lesz. Ha anno sokszor elnyomták akk a gyerek szemelyiegfejlodese torzul.


Nincs mit megbeszelni mert ő ilyen. Ergo feher emberbol nem lesz neger v forditva akarmennyit beszelnek.


Addig fogod turni amig rosszabb lesz mint az egyedullet. Magyaran amikor azt erzed ennel már egyedul is jobb.

2017. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Addig lepj le ameddig teheted, es nem allitja beled a nagykest.
2017. febr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!