Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mennyi idő szokott...

Nektek mennyi idő szokott lenni egy 3-4 oldalas fogalmazás elkészítése?

Figyelt kérdés
2017. febr. 16. 02:04
 1/8 anonim ***** válasza:

hát ha érdekel a téma, akkor van hogy itt annyit írok, najó nem:D


de nyelvtan órára, van, hogy 5 órát ültem felette, és azon gondolkodtam végig, hogy most ez jó e vagy sem..

2017. febr. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Ha érdekel a téma 1-1.5 óra. (Piszkozat írás,aztán gyöngybetűkkel másolás)

Ha nem, akkor 2-3-4, benne foglaltatik sok hiszti,hogy nem akarom.. :D

2017. febr. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha elkap valami isteni sugallat akkor fél ora alatt végzek vele, majd probálom kijavitgatni magam így 2-3-4 óra mire elkészül (arról nem is beszélve, hogy ha nincs ihlet akkor mégtobb ido.
2017. febr. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a fogalmazás nem igényel különösebb kutatómunkát, akkor kb. fél óra.
2017. febr. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1-2 óra, de változó. Ha olyan a téma, ami nagyon érdekel, akkor nagyon sok időt elvesz az, hogy lerövidítsem 3-4 oldalasra az írásom.
2017. febr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell hozzá szakirodalmazni meg kutatni, hanem csak simán kút főből írni akkor fél, egy óra körül. Ha kell irodalom akkor meg fél nap általában.
2017. febr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
Épp a tegnap írtam 4 oldalt, 1 óra volt. Teljesen random kellett íri, a témát is ott tudtam meg, szóval kutatni nem kellett hozzá.
2017. febr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Max 45 perc, mivel ennyit kell irni ervelesbol irodalmon. Eleinte nehez volt, de mostmar az utolso 10 percben altalaban mar kesz vagyok, unatkozok.
2017. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!