Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok komoly,...

Miért nem tudok komoly, illetve állami kapcsolatokat létrehozni nővel? Ennek a felig torzazulott Ady-nak sikerült annak idején. En meg normális okos, értelmes vagyok. Miért nem megy nekem az ilyesmi?

Figyelt kérdés
2017. febr. 19. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen az az állami kapcsolat?
2017. febr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Mit jelent az, hogy "állami kapcsolat"? Ha ilyeneket akarsz nőkkel létesíteni, ne is csodálkozz, ha visszautasítanak!


Hogy jön ide Ady? Egyébként meg neki pont hogy azért sikerült, mert okos, értelmes volt, olyan agya és intelligenciája volt, amiről neked fogalmad sincsen. Abban az időben a befutott költők voltak olyan sztárok, mint a mai tiniénekesek, úgyhogy nem volt neki nehéz dolga nőket szerezni (de egyébként még akkor sem, amikor még nem futott be). Volt neki dolga mindenféle nővel, könnyűvel és "rendessel" is. Egyébként meg Léda és Csinszka azok a típusok voltak, akik a férfiban pont a tehetséget értékeltek, és Adyban is a költői tehetséget szerették elsősorban. Úgyhogy az ilyen típusú nők a magadfajtára még csak rá se néznének, de még egy kigyúrt adoniszra sem, csak az olyan "torzazulott" emberre, mint amilyen Ady volt.

2017. febr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

Azert mert torzak az elvarasaid es a vilagkeped.

Van az a srac, se keze, se laba...neki is van csaladja. De te szerintem meg olyan nore se neznel ra, akinek egy ujja hianyzik. Nem fogadod el a nem tokeleteset, igy magadat sem.

2017. febr. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális, okos és értelmes lennél, nem neveznéd Adyt torzszülöttnek.
2017. febr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!