Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha sok jó csajom volt főleg...

Ha sok jó csajom volt főleg az egzisztenciámnak köszönhetően, az miért fáj ennyire másoknak, hogy mindennel próbálják megmagyarázni?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam jóképű, alig volt csajom, de nagyon sokat tanultam ami bejött! Évek alatt nagyon jó anyagi körülményeim lettek. Azóta olyan csajokat tudok ágyba vinni akik még rám se néztek volna előtte. Visszaélek a helyzettel, de soha nem csapom be a csajokat, nem hitegetem őket. Párkapcsolatban lévővel se kezdek vagy ha tudom hogy valamelyik barátom bele van esve.

Nagyon sok nővel voltam már együtt szexre, barátnőm csak 4 volt. Az a bajom hogy próbálják megmagyarázni a dolgot, ellenem fordítani valamit. De a csajok is utólag. Nem mondták akkor, játszották az egyéjszakás lányt aki még az üzenetekre se válaszol. Utólag meg elkezdték mondani hogy de nekem csak 14 centis. És ezt bizonyos csajok mondják miután megvoltak nekem :D Szerintem ez elég vicces. Meg sok srác is ezt magyarázza hogy de nekik nagyobb, blablabla. Nekem viszont megvoltak ezek a csajok, önként jöttek hozzám. Aztán miután sok lerázott szex után (néhánnyal akartam volna kapcsolatot is) most megmagyarázza hogy mi a hibám amiért nem szereztek meg.


Mi ez már? Miért gondolják sokan, hogy mivel én nem a jóképűségemmel csajozok, ezért nem számít hány csajjal voltam? (Soha nem fizetek érte ezt tegyük hozzá! Magától jön az összes!) Mondják ezt olyanok akiknek 2 csajuk volt 30 évesen és álmodoznak. Sok ilyen kérdés is van itt. Engem nem érdekel hogy ronda vagyok, a testemet kisportoltam, jól öltözök. És magabiztos is vagyok a munkám miatt meg hogy ennyi nő megvolt. Már simán csajozok amit régen nem mertem.


2017. febr. 25. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem gaz hogy csak azért dugnak veled mert pénzed van valamennyi viszont ronda vagy. De ez az en véleményem.

Mondjuk en nem is vagyok ilyen lany.

2017. febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Amíg ezzel méred magad, hogy hány nö "volt meg", addig nem is érdekmes veled foglalkozn, mert igen primitßiv valaki vagy.
2017. febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon ügyís vagy, h "kisportoltad" a tested... Lol


Amúgy sugárzik a primitívség a kérdésedvől. Egész pontosan most mi a problémád akkor?

Most akkor érdekel, hogy miért szexelnek veled, vagy nem érdekel?

Ha valóban nem érdekel akkor most miért siránkozól?


És az nem eredmény, hogy sok csajod volt. Ha nem is miattad voltak veled, akkor most nem mindegy, hogy prostik voltak e? Akár lehettej volna azok is... (amit nem feltétlenűl ítélek el am)

2017. febr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Elég primitív lehetsz.

Mintha valami 15 éves írta volna ki ezt a "kérdést".

2017. febr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A csajoknak égő hogy csak használgattad őket, igy ezért magukat próbálják mosni azzal h téged leszolnak.

Mas ferfiak meg irigyek.

Kit erdekel alkalmi szexnél hogy miert megy bele a másik.

2017. febr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdésed magyarra fordítva ennyit jelent:


Annyira ronda meg primitív vagy, hogy csak K-vák állnak meg neked, pénz nélkül senki és semmi vagy.


Egyetlen normális férfi sem számolja ezeket a "hódítások" közé, ha csak pénzért fekszik le valaki veled, az nem irigyelni való dolog.

2017. febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!