Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bölcsészek! Hogy érint titeket...

Bölcsészek! Hogy érint titeket, hogy az egész internet tele van a titeket szidó kommentekkel és képekkel? Van, hogy élőben is bántanak titeket azért, mert BTK-ra jártok/BTK-n végeztetek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 26. 20:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Csak a kis nyomorult mélynövésű informatikus/mérnök gyíkok szokták őszintén szidni a bölcsészeket, akik egy épkézláb mondatot nem tudnak összerakni és 10 főnél nagyobb tömeg előtt már izzad a fejük, ha előadást kell tartani. Így legalább polírozhatják a kis egojukat, arra hivatkozva, hogy a robotmunkájuk mennyivel keresettebb. A legtöbb embernek amúgy semmi baja a bölcsészekkel, sokszor már csak poénból viccelődnek velük. Mint a rendőrökkel vagy a szőkékkel. Amúgy nekik is rohadtul meg kell küzdeniük a diplomáért. Az, hogy kevésbé ad piacképes diplomát az csakis ennek a szemét, illiberális kormánynak a gaztette.
2017. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
45%

"Csak a kis nyomorult mélynövésű informatikus/mérnök gyíkok szokták őszintén szidni a bölcsészeket, akik egy épkézláb mondatot nem tudnak összerakni és 10 főnél nagyobb tömeg előtt már izzad a fejük, ha előadást kell tartani."


Gratulálok, pontosan ugyanolyan színvonaltalan, gyökér hozzászólás, mint az ehhez hasonló, csak épp bölcsészekre irányuló negatív kommentek.

2017. febr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"Számomra ilyen például a szabad bölcsészet. Nem jó semmire, mert egy jó bölcsész az rendelkezik legalább valami szakiránnyal (történelem, etika, idegen nyelv, stb)"


Az etika tudtommal pont a szabad bölcsészet szakiránya...

2017. márc. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A nácizmus, a korrupció, a kirekesztés őshazájában, az-az Magyarországon? Ha informatikus vagy azért szidnak, ha bölcsész azért, ha meg szakmunkás azért. Persze a minden állami pénzt lenyúló, népnyúzó, diktátor politikusokat senki nem szidja mifelénk, holott ők a leghaszontalanabbak mind közül. Én még egy utcaseprőt is sokkal többre becsülök, mint egy politikust. Az legalább nem lop, és nem káros a számomra.
2017. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán idegesítem ilyenek fel már magam.


bölcsész vagyok, és régen, mikor pár bölcsész vs. reálos vitában részt vettem, azt tapasztaltam, h csak a frusztrált, beszűkült reálosok ill. az érettségivel rendelkezők szidják a bölcsészeket, anélkül h fogalmuk lenne arról, h mit is tanulnak.


az elhelyezkedés és hasznosság kérdésében még lehet is vitázni, viszont kétlem, h lenne értelme foglalkozni olyanokkal, akik le.hülyézik a bölcsészeket, közben meg nem beszélnek idegen nyelven, se fogalmazni, se helyesen írni nem tudnak.


egyébként külföldön nem nagyon van ilyen ellentét.

2017. júl. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
engem eleinte nagyon zavart, de rájöttem, hogy ezek a kritikák nem rólam szólnak
2018. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!