Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hajproblémám van! 18 évesen...

Gonda9 kérdése:

Hajproblémám van! 18 évesen kopaszodok, hajammal eltudom takarni de ha rövid a hajam látszik, hogy feljebb tolódott a hajvonalam a homlokomnál. Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Volt egy lyukas fogam, azóta belett tömetve de még vam 1-2db. Mióta be lett tömve azóta megjelentek babahajszálak, elég sok de a hajvonalam ígyse változott. Van valami esélyem rá, hogy újra lejjebb nöljön a hajam, vagy csak a sebészeti beavatkozás(hajbeültetés)? Genetikailag anyai nagyapáról örökölhető (ha jól olvastam utána)

Édesanyám 42 éves nála is jelentkezett ez a jelenség de nem 18 évesen hanem 40 körül. Ha valaki esett már át beavatkozáson, vagy visszanőlt rendesen a hajvonala legyen szíves írja le, hogy hogy csinálta vagy milyen volt a beavatkozás.



2017. febr. 27. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Amiről Te kérdezel, az szerintem a férfias jellegű kopaszodás két oldalt, mint mickey egérnek volt a mesében.

Ha most kezdődött el akkor kb Te is úgy jártál mint én nekem is 18-19 éves koromra két oldalt eltűnt a hajam de még tűrhető, most vagyok 24 azóta is változatlan, mintha megállt volna.

Visszanőni nem fog hisz nagyon közelről nézve nálam fehér szöszök nőnek csak, amiket nem is lehet látni.


Nálam is genetika lehet a ludas, mert bár volt lyukas fogam, de sose volt gyulladásban, tehát az hogy most a zománc kicsit megpuhult és lett egy lyuk az nem hinném hogy problémát jelent.

2017. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem nagyon tudsz ellene tenni semmit. Ha örökölted akkor max. marad az átültetés, bár szerintem kétes mennyire sikeres. És már fiatalon is elkezdődhet.
2017. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alpecin C1 Koffein sampon

Hajbeültetés

Paróka

2017. febr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Írj rám privit és szívesen mesélek a hajbeültetésemről. Bár szerintem neked először góckutatásra kellene elmenned (ha még nem voltál)...
2017. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!