Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az angolok csak a filmekben...

Az angolok csak a filmekben szépek?

Figyelt kérdés
Sokszor mondják,hogy az angolok nagyon csúnyák,de mégis rengeteg film van,amiben az angolok egész helyesek,legalábbis nem csúnyák. Ráadásul sok angol színész elég csinos,jól öltözött,szép. Gondolok itt a Harry Potter szereplőire,Monthy Pythonra,Charlie Chaplinre,Beatlesre. Ennek tetejébe sok angol modell is van,továbbá angol közéleti szereplők sem rondák.

2017. márc. 1. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi tetszik. Sokan röhögnek, hogy az angol nők rondák, az angol férfiak kapafogúak, bzisak stb. Én szépnek találom a briteket, utcán is láttam már nem egyet, szerintem kiemelkedően magas a vonzó emberek aránya.
2017. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg akkor keveredés van az európaiak között, hogy nem nagyon lehet megmondani, hogy ki melyik országból származik kinézetre. Jó, vannak kivételek, pl ha valaki magas, szőke hófehér bőrrel nem valószínű, hogy spanyol. Viszont én is ilyen vagyok, és Mo.-n se ez a jellemző.
2017. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
*akkora
2017. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az angolok a filmekben sem szépek, csak retusáltak erősen.
2017. márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak azért ott is szép nők... Emma Watson, Gemma Arterton, Imogen Poots... egyiket sem mondanám csúnyának. :D
2017. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát a Beatles az élőben is szép (volt) cukik voltak.
2018. dec. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, Paul McCartney szerintem még mindig cuki:) meg persze Ringo <3
2019. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!