Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz? (bővebben lent)

Nagyon gáz? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

"Mindenki" azt mondja nagyon fiús vagyok szerintetek is az lennék?

Okok amiért mondjak

-imádom a rockot

-nem hagyom magam ha leszolnak (mert nem erre tanították)

-általában tanároknak is visszabeszelek (erről próbálok leszokni)

-utalom a szoknyát és a rózsaszínt

Az utolsó ok a kedvencem : mert úgy nézel ki mint egy fiú(itt gondolom az öltözködési stílusomra gondolnak)

De ezek annyira sablonos okok szerintem. Emiatt elég sokan azzal csesztetnek hogy lezbikus vagyok. (persze ez még baráti körben elmegy mert tudom hogy vicc de mikor mások is rakezdenek azt már azthiszem jogosan tartom felháboritonak) szerintem meg azt se mondhatnak hogy fiús a testalkatom. (helyesirasomert bocs)



2017. márc. 1. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is imádom a rockot

Én sem hagyom, hogy leszóljanak

Visszabeszélek

Nem hordok szoknyát

A rózsaszínt is

Úgy nézek ki, mint egy fiú

... és engem is fiúnak néznek

17/f

2017. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Íme egy sablonválasz: Legyél olyan, amilyen akarsz. Csak ne ess át a ló túloldalára. Én sem szeretem a rózsaszínt, attól még nem leszek fiús.
2017. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Minden ember különböző és pont ettől olyan a jó a vilàg ha mindenki ugyanolyan lenne milyen unalmas lenne màr..
2017. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen rendben, meg ahogy valaki írta, légy olyan, amilyen szeretnél. Ha még ennél "fiúsabb" kívánnál lenni, tedd azt! Az egyetlen, ami gáz itt az a helyesírásod.
2017. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az emberek eloiteletesek. Nem feltetlen a rosszindulat vezerli oket, ez ilyen! Valoszinu foleg a kulsod miatt vagy "fius", ami nem baj. Nyilvan nem akarsz cicaskodni, ezt masnak is tiszteletben kene tartania.
2017. márc. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#1 ez jó volt, feldobtad a napom xD
2017. márc. 1. 19:06
 7/10 A kérdező kommentje:
#4 neharagudj próbáltam normálisan írni de már tököm kivan ezzel a teloval hogy mindent átjavít
2017. márc. 1. 19:08
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem gáz, én is kb ilyen vagyok kivéve a rockot, de azonkívül megvédem magam, hat éves korom óta nem hordtam szoknyát se rózsaszínt, megvertem egyszer a legnagyobb srácot az osztályban, de bántotta az öcsémet szóval így járt. Meg soha nem hordtam sminket és nincs kilukasztva a fülem sem.

Vannak ilyen lányok, de abban fogadni merek, hogy jobb anya leszek mint a "nőies" lányok az osztályban, annál is inkább mert kb 200 receptet tudok fejből.

Nem az a lényege a lányoknak, hogy hogy néznek ki, hanem, hogy milyen nőkké válnak. Ha szeretsz a saját bőrödben lenni akkor pont jó vagy így.

2017. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
"Minden vicc mögött van egy kis igazság.. "
2017. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak emögött nem ;) 100%-ig heteroszexuális vagyok és homofób is.
2017. márc. 2. 19:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!