Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nyáron megismerkedtem egy lánnyal (barátkozási szándékkal), Instagram-on remekül elbeszélgettünk naponta, csak aztán jött az iskola egyszer összevesztünk (felébresztettem amikor már elaludt 8-kor korán kellett kelnie megértettem írtam is neki erre csúnyán lehordott...(ne írjak már hagyjam abba blablabla... ) meg letilt ha még egyszer írok ilyenkor, inkább letiltottam nincs ilyen ismerősre szükségem meg le is töröltem magamat onnan nehogy esetleg írjon... csak aztán a kezd mégis hiányozni mert osztállyal nem éppen jövök ki jól, de azért még is kellene olyan aki meghallgat meg akivel mindennap lehet beszélgetni (vannak még barátaim csak nem a középiskolában) megtaláltam Facebook-on szerintetek mit csináljak írjak neki és ha igen akkor mit?

2017. márc. 11. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Sima netes ismi, sz@rd le. Tiszta ovi néha amik itt gyakorin mennek.

24-N

2017. márc. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem se nagyon voltak barátaim, de akkor még internet se nagyon volt, Nemhogy okosteló meg fb.


Mégis letudtam magam foglalni.

Tényleg beteg ez a világ

2017. márc. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszokat! :)
2017. márc. 12. 22:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, ha nem jövök ki az osztálytársaimmal, és mégis társaságra vágyok akkor ez a legegyszerűbb megoldás :)
2017. márc. 12. 22:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!