Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha a barátnőmnek...

Mit tegyek, ha a barátnőmnek leszbikus hajlamai vannak és úgy viselkedik, mint egy skizofrén?

Figyelt kérdés
Egyszer atjott hozzam a baratnom hazit irni es mellettem ult es tokre kozeledett felem nagyon ijeszto volt es mindig utalasokat tesz az iskolaban hogy atjohessen en mindig kitalalok valamit de tenyleg mar kicsit felek tole. A masik sztorim az amikor atmentem hozza egyszer es mar haza kellett volna mennem, de o bezarta az ajtokat es eldugta a telefonomat es kiabalt hogy addig nem mehetek haza amig nem tancolok vele...a harmadik pedig az hogy egyszer valamit kert tolem ami nekem nem tetszett es ezt visszautasitottam (nem nagy dolog volt csak egy iskolai feladatban parok voltunk) es erre nagyon felduhodott, kiabalt es konkretan a foldhoz vagott (megfogta a karomat eleg erosen es a kovetkezo pillanatban mar a foldon voltam) ne nezzetek ilyen gyamoltalannak mert ezek utan mindig tettem valamit csak az mar nem lenyeges. Ezekrol a dolgokrol szoltam a szuleinek de nem nagyon tudnak ellene tenni, nem ertem miert nem. Konnyebb lenne ha nem lennenk osztalytarsak mivel igy minden nap talalkozunk es igy szinte lehetetlen elkerulni az ilyen eseteket.

2017. márc. 14. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben hol vannak a leszbikus hajlamok? A csajjal nyilván gondok vannak, nem értem miért nem mondod meg neki egyenesen hogy nem akarsz vele találkozni ha nem muszáj.
2017. márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Többet nem vagyunk barátok, nincs szükségem ilyen emberekre, beszélgetni sem akarok veled"

Ennyi az egész!

2017. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lezbikus hajlamai vannak hanem csak szimplán nem normális. Suliba legyél normális vele de ne keresd a társaságát. Ne menj át hozzá és őt se hívd magadhoz.
2017. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért azt hiszi hogy ez amit csinál még "játék, szórakozás", te valahogy kell közöld vele hogy te ezt nem élvezed, sőt. Abból amit leírtál nem derül ki hogy lezbi-e, de lényegtelen is. Először értesd vele hogy te nem kedveled ha elgurul a gyógyszer, ha nem veszi az adást, akkor mond meg kicsit "hangosabban" és "csúnyábban", ha akkor se veszi az adást, hagyd a francba a barátságot. Szerintem ez egy korrekt megoldás lenne.
2017. márc. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt a részt kihagytam véletlen, de akkor leírom: öltözőben egyfolytában bamul amikor levetkozom es raszolok hogy mi az, akkor elvorosodik es mondja hogy semmi de akkor meg egy masik csajt kezd el nezni. Ezen kivul egyfolytaban arrol kerdezget hogy milyen erzes szamomra amikor menstrualok meg az ilyen tenyleg szemelyes intim dolgaimrol amiket most nem szivesen irnek le. Mas lanyoknak a feneket fogdossa mintha csak "viccbol csinalna" de mindig elvorosodik es ez eleg furcsa.. meg amikor kisebbek voltunk (mar nagyon regota ismerjuk egymast es mostanaban eleg furcsa) ugye elofordult hogy egyszerre zuhanyoztunk vagy ilyesmi es mostanaban mindig azt hangoztatja hogy engem mar latott mesztelenul es erre mindig annyira buszke szokott lenni. Es persze mindig megkerem hogy hagyja mar abba es a tarsasagat sem szoktam keresni inkabb o tapad ram, egyszer betort hozzank vagyis egyfolytaban hivogatott engem (otthon voltam) es en nem vettem fel mert sosem szoktam ha o hiv. A lenyeg az hogy hivogatott irt dolgokat amikre mar nem emlekszem es egyszercsak abbahagyta. Kovetkezo pillanatban atmaszott a keritesunkon, bejott az ajton es kiabalt hogy ezt hogy kepzelem... apukam otthon volt, mondtuk neki hogy nem normalis, szuleinek szoltunk ilyesmik, azota nem csinalt ilyet.
2017. márc. 14. 20:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy leszbikus, de biztosan jó lenne ha pszichiáter látná.
2017. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 FaZe shRekt válasza:
100%
5/6 Az kemény... átmászik a kerítésen, bejön a házba és ordibál. Ez nem százas az fix, tényleg el kéne vinni egy pszihológushoz
2017. júl. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja amugy mellekesen meg mindig barátnők vagyunk
2019. febr. 24. 03:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!