Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért tiltanak le...

Az emberek miért tiltanak le egy személyt?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam le tiltani senkit, bármennyire is haragszom egy x személyre. Viszont, én nekem az az elképzelésem (bár többféle képpen is lehet nézni), hogy egy személy akkor tilt le valakit (akár facebookon, akár skypen), hogyha összevesznek valamin, és az egyiknek igaza van, de nem tudja elfogadni. Vagy, eleinte jól elbeszélgettek, de rá jön az egyik, hogy ő neki nem tetszik az ő személyisége. Ez akár lehet a haja, vagy a humora, vagy bármi. Lehet hogy a kérdésben benne a válasz, de szerintetek, mitől függ az hogy valaki- valakit letilt úgy, hogy nem is beszélt vele sokat, meg sem ismerte?
2017. márc. 16. 19:07
 1/5 Dongaben ***** válasza:
100%
Ez inkább másik kategória. De, hogy ne menj "üres kézzel"... Én azért tiltottam valakit, mert túl erőszakos volt, bár kedveltem, amúgy...
2017. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha folyton értelmetlen dolgokat posztol. Pl. ha valaki napi 25 politikai baromságot posztol, csak azért, hogy legyen vita téma. Mondjuk magát a személyt nem tiltom le, csak a posztjait. Egyébként engem is titltotak le, na bumm, ezen nem kell agyalni :) Nem kell mindenkinek megfelelni..
2017. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

En azert h ne tudjon kapcsolatba lepni velem es ne zaklasson.

Leiratkozni rola mas dolog

2017. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert bosszant, erőszakos, nem akarom, hogy kapcsolatba léphessen velem, lássa a személyes dolgaimat, tolakodó, zaklat, stb. Általában ezek az okai, változó arányban.
2017. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Főként a nagyképű beképzlet bunkók, azon belül is főleg a csajok szoktak ilyet. Ne értéstek félre, aki tényleg zaklat vagy bosszant vagy szid valakit azt jogos letiltani, de a tipikus "széplányok" a nem túl előnyösen kinéző pasikat előszeretettel tiltják le. Bunkóság, és az illető egy gyökér, de ez van.
2017. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!