Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiúk/ férfiak melyik ismerős...

A fiúk/ férfiak melyik ismerősövél megy csajozni?

Figyelt kérdés

rondábbal vagy jó pasikkal, jó dumással vagy is - is?

--

Nőkről/ lányokról tudni, hogy csúnyább nőkkel mennek szórakozni, ismerkedni a sikerért cserébe.


Férfiaknál ez, hogy van?

Azt tudom, hogy a férfi ha vadászni megy akkor a legtehetségesebb férfiakat választja társaiul, de csajozni?



2017. márc. 17. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy általánosítások vannak a kérdésedben. Először is ha szórakozni megyek azt hívom akivel jóba vagyok és nem olyan alapon hogy ki csúnyább nálam. Másodszor mi az hogy vadászni? Nem állatok vagyunk
2017. márc. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Nőkről/ lányokról tudni, hogy csúnyább nőkkel mennek szórakozni, ismerkedni a sikerért cserébe. " XDDD Azt ezt melyik nyomorék oldalon olvastad? A nagy alfahím kódexben?

Azzal megyek csajozni, akivel jól érzem magam.

2017. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja és a férfiaknak öltöztök ki nem pedig a nőknek, ügye?

Ez a kijelentés is hülyeség.


Férfiak/ fiúk válaszára vagyok kíváncsi.

Még egyszer a kérdés:


Kiket hívtok el az ismerőseitek közül férfiak, fiuk ha csajozni-buliba mentek?


Alfa-hímek nem csajoznak.

2017. márc. 17. 17:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy ha fiú csajozni akart, akkor a hónalja alá vesz egy helyes adonisz barátot és úgy mennek csajozni? Ez nem így van, barátok nem a külső alapján járnak össze, meg szórakozni. A nőzés saját ügye mindenkinek.
2017. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs ilyen. Emegyek azzal akivel jól érzem magam.

Személy szerint én egy hosszú halyú, csak feketét hordó kicsit kövérebb sráccal szoktam menni akinek soha nem volt barátnője. Azért mert akkor én többnek tűnök mellette? Messze nem, azért mert a legjobb haverom, és olyan jó humorú, jófej és rendes embert soha se láttál. És vele bárhova megyünk el tudunk úgy dumálni hogy már megéri kimenni.

2017. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam egyre megy, se egyedül se másal nem állnak velem szóba a csajok.
2017. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!