Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van, ha egy pasi más...

Az miért van, ha egy pasi más csajokkal történt kalandjairól beszél nekem?

Figyelt kérdés
Elmondta a volt szerelmeit is, de azt is, hogy mostanában kivel találkozgat. Valószínűleg működne egyébként köztünk kémia, de tudja, hogy én párkapcsolatban élek. Kétértelmű megjegyzéseket is szokott tenni. Féltékennyé akar tenni, vagy milyen más indokból csinálhatja ezt?

2017. márc. 23. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Dicsekvési mánia és bunkóság.
2017. márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De általánosságban nem egy dicsekvő fajta, még tényleges sikereivel (munka, sport stb) sem szokott kérkedni.
2017. márc. 23. 14:45
 3/6 anonim ***** válasza:
A munkával nem , mert nincs sikere ott. Amúgy tényleg bunkóság, de minek hallgatod meg. Kezdj el más témát , hogy ne legyen kedve se ilyenekbe belekezdeni.
2017. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mert ha leállítanám, hogy hé, ez magánügy, ne beszélj nekem róla, még úgy jönne ki, hogy zavar, ha beszél róla, és felvetődne benne, hogy de miért zavar?


Én egyébként nem szoktam neki beszélni a párkapcsolatomról. Ismeri a barátomat személyesen is, meg minek is hoznék fel ilyen témákat..


Nem lehet, hogy önbizalomhiányos, csak tagadni próbálja és azért csinál ilyesmit? Általában nem azok csinálnak ilyet, akik fel akarják magukra hívni a figyelmet?

2017. márc. 23. 14:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem leállítani kell, hanem elterelni a témáról, teccikérteni? ;]
2017. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Játssza a nagyfiút.
2017. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!