Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti megeszitek a morzsát az...

Ti megeszitek a morzsát az ágyról?

Figyelt kérdés
Megeszed, vagy kidobod?

2017. márc. 23. 14:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert nincs morzsa az ágyamban.
2017. márc. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Attól függ mi esett rá.
2017. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Borzongjatok tökéletes illemtudású magyarok.

2017. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Meg hát, meg ott eszek ahol épp kényelmes. Pedig a szüleim nem így neveltek, minden erővel az ő fenséges tisztelettudó kultúrájukat akarták belém erőltetni, én még mindenféle nevelésekre is jártam hogyan illik enni. Ó de nagyon ám. Amivel szépen azt érték el, hogy amíg náluk éltem addig úgy tettem ahogy nekik tetszik, hogy ne óbégassanak, közben utáltam őket mint az állat. Ahogy leléptem pedig mindent másképp tettem. És ez meg is mutatja mennyit is ér a jó magyar tekintélyelvű nevelésmód. Lószart se.


És érdekes módon ettől még tisztességes, becsületes, jó ember lettem, hogy magasról leszarom ki eszik az asztalnál és ki a TV előtt. Megeszem a tésztát levesestányérból és megeszem a mirelit kaját is. Húha...

2017. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A trehány, koszos , mocskos emberek lepontoznak mindenkit.
2017. márc. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

13 - Hallatlan!


:D

2017. márc. 24. 06:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!