Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kis testvérrel védekezik?

Kis testvérrel védekezik?

Figyelt kérdés
Tegnap összefutottam egy nagyon jó lány barátommal "28 éves férfi vagyok" úgymond gyerekkori barát mintha a kishúgom lenne (26 éves a lány)barátja 29-30 éves lehet és nagyon féltékeny vaságyastól nincs 50kg de nagyon nagy szája van! Miután többszöri figyelmeztetésem ellenére sem akarta befejezni édesanyám szidalmazását kapott egy szép kis monoklit a szeme alá! Mai nap meg rám irt facebookon a 17 éves szteroidoktól felpumpált kisöccse hogy szét lesz verve a fejem! A történethez az is hozzá tartozik hogy már tegnap említette ez a férfi hogy agyon leszek verve de arra nem számítottam hogy pont az öcskös fog helyre tenni! Mivel nem vagyok szívbajos és kiröhögtem a csávót is meg az öcsét is így most tanácstalan vagyok hogy mit csináljak? Mert gyereket nem szeretnék bántani!

2017. márc. 24. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Hahaha de rossz.

Ha ekkora arca van a kis ratyirambónak neki is jól fog állni a mokesz. És a barátnő nem szégyelli magát hogy milyen "férfivel" van eggyütt?

Én párom ilyet csinálna vagy ilyen nyomi lenne mehetne amerre lát.

Bár nem tudjuk az előzményeket nem lehet hogy te provokáltad a csávót? Bár ettől függetlenül is gáz amit csinál a csávó és az öcsike.

2017. márc. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az előzmény annyi volt hogy a páromat vártam az egyik kávézónál és láttam a "húgomat" arra sétálni és mivel már egy pár éve nem találkoztunk meghívtam egy kávéra és be szerettem volna mutatni a barátnőmnek! Amúgy utána a csaj "húgom" is leszólta a fejét mert már unja a féltékenységét! Mindegy megmondtam a szteroidbikának hogy hol dolgozok és ha gondolja eljöhet!
2017. márc. 24. 12:48
 3/5 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs, hogy miért kell folyton kiemelned hogy illegális doppingszereket használ, ez miatt jobban tartasz tőle? Én is edzek és ne aggódj, és a súly emeléstől nem tanultam meg verekedni, ne ez miatt tarts tőle, hanem ha ez mellett jár még bármilyen küzdősportra.
2017. márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*én a
2017. márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ha ekkora arca van a kis ratyirambónak neki is jól fog állni a mokesz. És a barátnő nem szégyelli magát hogy milyen "férfivel" van eggyütt?"


Nem igazán. Röhög egyet, meg mosolyog, de élvezi a helyzetet. Vagy megmondja neki, hogy "Nee, ne csináld" aztán meg élvezi a helyzetet. A legtöbb lány ilyen, valójában örül, ha összeugraszthatja a férfiakat, utána meg megjátsza, hogy kibe mennyire szerelmes.

2017. márc. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!