Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk ti kóstoltátok más a...

Fiúk ti kóstoltátok más a saját spermátokat? És ha igen milyen volt?

Figyelt kérdés
2017. márc. 27. 22:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocs javítom: ti már,és nem más spermáját ;)
2017. márc. 27. 22:35
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
mindjárt elhányom magam, undorító...
2017. márc. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Nem, és nem vinne rá a lélek, hogy ezt megtegyem.
2017. márc. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
direktben nem de hogy cumiztatás után van hogy csókolózik az ember szex közben úgy már igen de ott már mindenféle íz fellelhető, no meg napközben hol jár és mit vesz a szájába az asszonyka azt senki sem tudja így már az is lehet hogy más spermáját is
2017. márc. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem olyan 13 éves korom körül volt, hogy nagymamámnál aludtam a belső szobában, nagyon kanos voltam és kivertem az ágyban a testemre és mivel nem volt semmi kéznél jobb híján megettem. Tudom, elég undorító, de ez van :D
2017. márc. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na már csak ez hiányzott, hogy a sok homo lepontozzon, jó azt elismerem, hogy írhattam volna szebben, csak érzékeltetni akartam, hogy egy férfitól milyen távol áll ez. Aki meg lepontozott az verje ki azt eszegesse szépen.
2017. márc. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül nemi identitástól függ...
2017. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Csak a nyelvem hegyét toltam a kezemre fröccsent spermámba,fura volt se nem rosz,se nem jó az íze.
2017. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem aki itt azt írja hogy nem vagy rossz íze van, az nem várja el a csajától se hogy lenyelje. Egyébként én is csak akartam kóstolni, de általában mire végzek a masztival addigra elmegy tőle a kedvem. Az előváladék az viszont fincsi sós, azt rendszeresen elnyalogatom.
2020. márc. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!