Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért verik át a másik fejét...

Miért verik át a másik fejét a magyarok?

Figyelt kérdés

Komolyan idáig süllyedtünk!? Nem számít már semmit a becsület?

(tisztelet a kivételnek)



2017. márc. 30. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mivel vertek at teged??
2017. márc. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jól van Pistike, menjél vissza szépen játszani.
2017. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a magyarok verik át egymást, hanem a gerinctelen emberek. Az pedig nem csak magyarból van.
2017. márc. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedet fogalmazd meg újra, köszönöm.
2017. márc. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nem is tudom mit vártam.Sziasztok.
2017. márc. 30. 18:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Hiányozni fogsz, szia! :D
2017. márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Véleményem szerint sajnálatos módon a magyarban egyfajta genetikai tulajdonság (inkább hibának mondanám) ez a fajta viselkedés, hogy sokkal ellenségesebb a magyar a saját fajtájával szemben. Számtalan példa van erre a történelemben is, lásd Mohács utáni korszakot, Rákóczi-szabadságharcot, 1848-t, vagy akár a mai kor eseményeit, népszavazás határon túli magyarok kettős állampolgárságáról, de elég megnézni fociban is a Fradi-UTE ellentétet. Rengeteg példát lehetne sorolni, de nem a példák itt most a lényegek. Akár az anyaországban, vagy a világ bármely pontján, USA-ban, Kanadában, vagy Európa más országaiban is nagyon ellenségesek tudnak egymással lenni a magyarok. Én tapasztaltam, hogy mennyire jobban kitudtam jönni egy csehvel, indonézzel, izraelivel, hollanddal, amcsival, vagy kanadaival mintsem a saját fajtámmal. Persze vannak kivételek, nem azt mondom, de leginkább itt az irigység, kapzsiság, mohóság, politikai ideológiák, sportok azok a tulajdonságok, melyek érintik a magyarokat egymással szemben. No meg persze ne feledjük a stresszt, depressziót, melyek leginkább akkor fordulnak elő, amikor valakinek kevés a pénze, megélhetési problémáik vannak, családi gondjai, magánéleti bajai, ezek is közrejátszanak abban, hogy a magyar kiszúrjon a másikkal. Manapság a munka, és a pénz miatt vándorolnak ki főleg a magyarok, régebben azonban mint pl 1848 után, a két világháború időszakjaiban, Trianon,vagy 1956 utáni megtorlások miatt kellett menekülniük, kivándorolniük a magyarok azon részének, akiknek ott kellett hagyniuk mindent a túlélés érdekében. Akkor még volt összetartozás, de ez manapság már elveszett. Hidd el nekem, ha megint valami katasztrófa érné az országot, pl háború, természeti csapás - amit remélek sose lesz - újra összefogna a magyar a magyarral. De amíg nem lesz nagyobb változás, addig sajnos a magyar átfogja verni a magyart, ellenséges lesz vele akár otthon, akár más országban. Ami fontos viszont: ennek ellenére, hogy ezek a dolgok történnek, azt mondom neked ne tagadd meg azt aminek születtél, légy büszke arra ami vagy, a a világ egyik legnehezebb nyelvét beszéled, és az egyik legrégebbi ország szülötte vagy. Remélem válaszommal kielégítő infót tudtam adni neked ezzel.


Tisztelettel: egy kanadai magyar.

2017. márc. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy divat lett már minden ilyen negatív társadalmi jelenségre ráhúzni hogy az csak a magyarok sajátossága. Közben meg a világ 90%-án jelen van...
2017. márc. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 Teljesen egyet értek veled!
2017. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!