Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Nektek mennyire...

Lányok! Nektek mennyire tetszenek a focista fiúk? (Külsőre és belsőre egyaránt) Volt már focista barátotok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem lehet általánosítani.. csak pár tapasztalat érdekelne. :)

2017. márc. 31. 21:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Pfff maximum
2017. márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Ez a kérdés egy hatalmas általánosítás. :D
2017. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%

Még egy focistát sem boncoltam, nem is volt focista barátom, és már biztosan nem is lesz.

Külsőre nem bejövős a testalkatuk.

2017. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
se belül sem pedig kívűl :) számomra ugyanolyan az összes.. és meg kell hagyni.. nagy részük egoista is. és visszataszító szokásaik vannak. pl:. random köpések.. :D hát azért na..
2017. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
17%
Jaj a lányok, de kemények itt gyk-n :D
2017. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

a szociális dominanciájuk miatt népszerűek a lányok egy rétegénél.

de ami mellettük szól-

egyik sem kövér.

nem halnak bele a stresszbe.

20 milla feletti autókkal járnak.

10-12 év alatt akár alibi játékkal is megkeresnek annyit ami 3 életre is elég pénz.

mindez persze itthoni viszonylatban.

2017. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Sunshinedoll ***** válasza:
28%

Az én jelenlegi párom imád focizni meg focit nézni, és nyilván ez is egy hobbi, de néha agyf-szt kapok tőle, mikor a jó szombati napsütésben focit néz, ahelyett, hogy eljönne velem kirándulni :D

De egyébként nem szokott belőle konfliktus lenni, én se vagyok hülye, felfogom, hogy ez fontos neki, követem, hogy játszott a csapata, hogy tudjam, mikor milyen hangulata van, és nem olyan időpontokra szervezek programokat, amikor a kedvencei játszanak, mert én se vagyok s-ggfej. A meccseire nem járok (csak hobbiból játszik egyetemi csapatban), ha nálam nézi a meccset én addig olvasok vagy rajzolok, egyébként ő is el szokott néha velem jönni vásárolni hiszti nélkül, szóval nem döglünk bele egy kis szolidaritásba.

2017. ápr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
3%
Én már jártam egy focista fiúval csak 2 hónapig tartott a kapcsolatunk de jófej volt kár hogy el kellet költöznie.
2017. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

A "nagy" csapatban játszó, borotvált botlábú, szedett szemöldökű, önbarnítóban fürdő, metroszexuális srácok nem érdekelnek, ha rájuk gondolsz. Nincs is velük jó tapasztalatom még csak haveri szinten sem, pont annyira üresek és felszínesek amennyire annak látszanak.


A volt párom benne volt az egyetemi csapatban, de nem úgy nézett ki és nem is úgy viselkedett mint a sztereotip focista srác.

2017. ápr. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nekem Dzsudzsi teccik!
2017. ápr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!