Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyáva vagyok, mit tegyek?...

Gyáva vagyok, mit tegyek? Nagydarab 93 kilós férfi vagyok,150 et kitolok, és mégis, amikor egy rosszarcu csöves kopogtatott hogy tekerjem le az ablakot, nem mertem, megijedtem. Mit tehetek? Elvileg fél kézzelfelemeltem volna.28f

Figyelt kérdés
de mégis volt bennem egy ilyen, mi van ha megtámad, vagy kés van nála vagy bármi... direkt kifigyelte h leparkolok.
2017. ápr. 1. 16:16
 1/7 A kérdező kommentje:
lemaradt hogy a bokorban, én észrevettem, de figyelt egy barátja, és amikor elmentek még egy 3. alak azt figyelte melyik házba megyek be..... :S de az nem nézett ki csövesnek.
2017. ápr. 1. 16:20
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem gyávaság, csak paranoiás vagy. Mondjuk abból amit leírtál lehet, hogy van alapja a dolognak.
2017. ápr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj. Ha megtámadna, valószínűleg változna a reakciód, addig meg kerülted a konfliktust. Ennyi történt.
2017. ápr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy gyáva csak szembesültél azzal, hogy te sem vagy egy hallhatatlan ungarische Vin Diesel. Ezért sem értem, amikor a csajok a védelmező képességgel érvelnek, amikor arról történik diskurzus, hogy miért vonzóbbak a nagy darab pasik. A kis 160 centis avasi "kubai kisRikárdó" is ugyanúgy ki tudna nyírni a pillangókésével ha nagyon akar, mint egy 110 kilós ketrecharcos összeverni. Legyél kicsit szerényebb, értékelt át (és ne élj vele vissza) a képességeidet, fizikumodat, de járj nyitott szemmel és akkor te sem leszel elkönyvelve egy pózolós, agresszív izomarcnak, de a biztonságod is jobban lesz garantálva.
2017. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Érdekes pszichológia, amúgy a kisebb méretű emberektől jobban kéne tartani, mert hamarabb be tudnak gőzölni.

Egy nagydarab figurát(én is ilyesmi vagyok) ritkán érnek atrocitások, nem nagyon van tapasztalat konfliktus-kezelésben.

2017. ápr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha csak fizikai fenyegetés esetén érzed magad ijedősnek, próbálj ki küzdősport edzéseket, aztán ragadj le az egyiknél ahol az oktató szimpatikus. Mindegy mit választasz, karate, boksz, kungfu, ...

Ha viszont általában könnyen érzed magad ijedősnek, pl érvelésnél sima beszélésekkor, akkor kiegészítésképpen talán ajánlott elmenni pszichológushoz.

2017. ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen nomrális reakció. Az, hogy valaki teste képes valamire, nem jelenti hogy az elméje nem fogja meggátolni. Azt javaslom, saját megnygtatásod érdekében hanyagold a kondi termet és helyette iratkozz be egy önvédelmi tanfolyamra. Ezután is és eközben is kerüld a veszélyes helyzeteket, veszélyesnek tűnő alakokat.

Nem az a férfi erős és védelmező, aki szembe mer szállni másokkal hanem az akinek van annyi esze, hogy bele sem keveredik olyan szituba.

Ilyen parkolós helyzetben ne szállj ki. Tegyél úgy mint aki vár valakit, esetleg színlelj telefonálást. Játszd el, hogy dühös vagy a vonal másik végén beszélőre, és hajts tovább. Ha látod, hogy követni kezdenek vedd az irányt egy szupermarket felé, ahol a parkoló be van kamerázva. Majd menj be a boltba és ha kell keringj ott 1-2 órát. Jó esetben nem lesz türelmük és indokuk kivárni, és a kocsidat sem törhetik össze büntetlenül. Ha gáz van, bent szólsz a biztonságiaknak akik ha kell rendőrt hívnak.

2017. ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!