Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Levetkőznél meztelenre munkaal...

Levetkőznél meztelenre munkaalkalmassági orvosi vizsgálaton, vagy megtagadnád?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 2. 14:18
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
Ha csak orvos van jelen, akkor igen. Volt már olyan, hogy félig-félig kellett, de egyszerre még nem került rá sor.
2017. júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
32%
Miért ne tenném?
2017. aug. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
Nekem egy 30-40-es férfi orvos kérésére tangára kellett levetkőznöm gyógyszertári asszisztens munkaalkalmasságihoz. Volt még egy asszisztens nő is a szobában. Megtettem, de a következő években máshol csináltattam..
2017. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
66%
Simán, ha a doktornő is levetkőzik.
2017. okt. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
31%
Ha a munka fontos lenne, akkor igen.De eddig még csak orvos előtt kellett alsónadrágig.
2017. okt. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
61%
nem én..
2017. okt. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
95%
Megtagadnám. Volt is rá példa, hogy megtagadtam egy orvosi vizsgálatot.
2017. okt. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
70%

Kizárt dolog, hogy bármilyen vizsgálat is teljes meztelenül zajlódjon. Különösen egy üzemorvosi, ahol felszínesen max egy vérnyomást mérnek és mehetsz. Ott már egy derékig felül vetkőzés is ritkaság.

Az ilyen, hogy cipő, zokni és nadrág is levételre kerüljön, azaz hogy egyszél alsógatyában, mezítláb kelljen a foglalkozásegészségügyi orvos elé járulni, az szerintem teljesen kizárt, csak városi legenda. Miért lenne kíváncsi egy üzemorvos a lábfejemre vagy akár a pötschömre.

2017. dec. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
97%
Nincs olyan vizsgálat ami miatt meztelenre vetkőznék. Múltkor a sportorvosin is a vén kecske levetette a melltartót is csak hogy meghallgasson. Nem mertem megtagadni, mert fizettem érte és a végén még nem adta volna meg az alkalmasságit. De végtelenül megalázó volt érdekes házi orvos, de még a kórházban is meg tudták csinálni melltartóban.
2017. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem fognak levetkőztetni. A katonaságnál kellett régen, hogy ha jól tudom. De csak azért, hogy az asztaloknál ülő feljebbvalók megnézzék, hogy melyiknek van akkora szerszáma amivel majd érdemes lesz majd elrakatni magukat. Például. Talán ennyi. Senki nem kíváncsi már a rudira meg a golyókra, nyugi!
2018. jan. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!