Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számotokra melyik fiú szimpati...

Számotokra melyik fiú szimpatikus, belső és kűlső tulajdonságok alapján?

Figyelt kérdés

Az első fiú, Vicces, aranyos, életvidám, picit bunkó, bevállalós, szégyenlős.Rossz tanuló. Némely helyzetbe bolondos.Külsőleg egy vékony, magas.Barna hajú és szemű.

A másik srác elég perverz, bugyuta picit, jófej, kedves, humoros, komolyabb, magabiztosabb, közepes tanuló.

Kívülről magas, van rajta felesleg. Barna szem, barna haj ugyanugy. Szemüveges.

Ők két osztálytársam.

Kíváncsi vagyok mit gondoltok róluk.:)


2017. ápr. 10. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első belső tulajdonságokban jobban az esetem. A bunkóság nem nagy baj én is kicsit az vagyok. Az meg hogy rossz tanuló szerintem relatív. Mellesleg biztos segítenék neki. De ezek a tulajdonsagok nsgyon relativak. De nekem 1
2017. ápr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valakinek alaptulajdonsága a "bevállalós" meg a "szégyenlős" is? Bipoláris személyiségzavarban szenved szegényke, vagy mi?
2017. ápr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első. A másodikban a perverzség nem igazán jön be, se az, hogy bugyuta.
2017. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A szégyenlőst úgy értettem, hogy nem olyan perverz
2017. ápr. 10. 17:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Tehát aki kicsit vagy nem perverz, az már szégyenlős... ééértem... ja, nem mégsem. :(
2017. ápr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utálkozó kommentek off légyszi. Már én is belekeveredtem.
2017. ápr. 10. 20:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem utálkozom, csak próbálom feloldani az oximoront, csak nem sikerült még eddig.
2017. ápr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!