Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon nagy baj hogy ilyeneket...

Nagyon nagy baj hogy ilyeneket olvasok? (16/f)

Figyelt kérdés

Szóval szeretem az ilyen fajta H mangákat (példa lentebb). Persze élőben csak lányok jönnek be, és mangákba is a lányosabb fiúk. És mangában is legtöbbször "normálisat" nézek. CSak néha (gyakran) nagyon megjön a kedvem ezekhez:

[link]

[link]

Vélemény?

Ui.: elnézést a helyesírási hibákért.



2017. ápr. 14. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj! Ez csak egészséges érdeklődés. Ne szégyelld magad miatta :)
2017. ápr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem vagy te egy kicsit homi azért? :D
2017. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Akkor lenne gond, ha homár furry regényeket olvasnál, mint én :'D
2017. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2017. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Hogy baj-e? Milyen szempontból megközelítve? A kérdésedből az derül ki, hogy magad sem vagy biztos benne, hogy tényleg 100%-ig hetero vagy-e. Akkor lemondok egy titkot. Nincs 100%-ig hetero ember, és 100%-ig homoszexuális sem. Valaki inkább ide, valaki inkább oda sorolandó, de mindenki a kettő között helyezkedik el.
2017. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Tévedsz 5-ös, én 100% hetero vagyok.
2017. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

Előző, ha tudnád, micsoda tudatmanipulációs özön éri a néptömeget, évezredek óta.... :) A nemi orientáció társadalmilag és nevelés által befolyásolt, és az a TUDAT FELSZÍNÉT határozza meg, tehát amiről tudatosan tudsz - ha így érted.


Számos társadalomban hátrányos a bi és a homo, ez az egyik fő oka a tömeges homoszexuális "oldaluk" tudat alá fojtásának, kicsi kortól, ösztönösen.


Na de a tudatalattija is befolyásolható mindenkinek, de az a jéghegy csúcsa alatti hatalmas terület, annak csak kis hányadát manipulálják, bár az se kevés, és ami tudat alatt van, az kihat a hétköznapokra,

na de nem tudatosul az egyénben, hogy mely megnyilvánulásaira és hogyan hat az.


Egy a lényeg a nemi orientáció tekintetében -és elnézést, hogy itt most offolok, nem olvastam el a linkeket, se a kérdést, se a hozzászólásokat, csak az utolsó kettőt-, a lényeg, hogy a tudat felszínén hiszik sokan 100% heteronak, illetve 100% homónak saját magukat.


Látens biszex mindenki, kivéve a tudatosan biszexek.


Ahogy az előző előtti írta, pszichológusok rég tisztában vannak avval, hogy mindenki egy skálán helyezkedik el, nemi orientáció terén.


Ahogy egy valamire való etológus képben van arról, hogy szinte minden emlős állatfaj között az egyedek többsége biszex módon viselkedik élete során.


Visszatérve az emberek esetére: de mivel vannak társadalmi szabályok és veszélyek, joga van bárkinek önvédelmi hazugságot eszközölni, főleg e tekintetben a számos homofób okán.


(Magyarán akiben tudatosult idővel az addig elfojtott homó oldala; bár ugye akadnak, akiknek meg a hetero oldala az, ami tudat alá fojtott, és nem a homo oldala.)


Tehát az emlős állatok és az ember veleszületetten biszex orientációjú.


Egyének között az eltérés csak abban van e tekintetben, hogy a skálán hol helyezkedik el.


Sokan elsősorban heterók, enyhe homo hajlammal, ami, mondom, általában látens, rejtett, nem tudatosult, vagy csak felnőtt korban tudatosult hajlamuk sokaknak. Aztán léteznek majdnem homó biszexek is, meg vannak, akik kb egyformán homók és heterók.

2017. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Persze, meg manapság már lehetsz helikopter vagy villanymotoros fűnyíró is. Felőlem lehettek enyhén meg nagyon homók ha úgy tetszik, én mindenesetre nem vagyok :DD
2017. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bevallom, hazudtam... Valójában én egy karakterelemző gépi kódú program vagyok.
2017. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
42%

Mèg hogy a nevelés befolyásol..

Ekkora szart, ember..!!

2017. máj. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!