Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az ilyen nő?

Normális az ilyen nő?

Figyelt kérdés
Történet: ma jöttünk kis a suliból. Kb 6 an lehettünk. Gondoltunk beugrunk a közeli boltba venni ezt azt. Na a bolt elött feküdt 1 hajléktalan bácsi. Aludt. Havrom azt hitte rosszul van ezért segítségére sietett. Kiderült, hogy úgy berúgott, hogy az eszét nem tudta. Hívtak hozzá mentőt. Eközben 2 haverom bement a boltba mi kint álltunk, cigiztünk.( én idén töltöm a 18at többiek úgyszintén, bár volt velünk idősebb.)na megérkeztek a mentősök. Haverom gyorsan odasietett. Közben mi vártuk akik bementek a boltba. Na szóval én elővettem a telefonom és mertem a barátomnak visszaírní... ekkor odajött hozzánk 1 nő. Hogy mi mit képzelünk magunkról, hogy levideozzuk, és nevetünk és itt állunk.. és, hogy kitudja mit hoz az élet lehet mi is ilyen sorsra jutunk. 1. Mi hívtunk segítséget. 2. Én nem videoztam hanem a páromnak írtam vissza. 3. Nem is a bácsi volt a téma. 4. Mivel közülünk volt aki boltba ment ezért nyilván ott voltunk. 5. Mi nem itélkezünk másokon hanem próbálunk segíteni, jól neveltek vagyunk. De ezen nagyon kiakadtam..Odajön hozzánk, hogy ő a valaki és itélkezni kezd. A nő 25 év körül lehetett...
2017. ápr. 21. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Ahelyett hogy itt árulkodsz nekünk, ezeket el kellett volna mondanod a nőnek, vagy nehéz kiállni saját magadért? Most mi mi a szart kezdjünk ezzel a kérdéssel? Igazad van, a nő szemszögéből ti bunkóknak tűntetek, és annak is tűntök, mert nem voltál képes kinyitni a szád és mondani neki mi is a helyzet.

Igen, abszolút normális.

2017. ápr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Semmi értelme itt panaszkodnod. Akkor kellett volna kiállnod magadért.

Amúgy a nőnek honnan kellett volna tudnia, hogy ki hívta a mentőt? Hogy mit csinálsz a telefonodon? Hogy mi volt a beszédtémátok? Mégis honnan kéne tudnia, hogy jól neveltek vagytok?

2017. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

És a nőnek miért kell random emberekhez oda mennie leoltani őket?

De ha így történt te miért nem montad el neki hogy benézi a dolgot? Elküldtem volna az anyjába.

2017. ápr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem mondtad a nőnek, hogy az ipse a nagyapád, úgyhogy takarodjon onnan a p.. ba az okoskodásával.
2017. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan megmondhattad volna neki, hogy mi a szitu, aztan egjen a kepe. De mi ezzel mit kezdjunk utolag? Azt meg teljesen megertem, hogy a felreertheto szituacion kiakadt, barmelyik hevesebb vermersekletu ember ezt tette volna. Tisztazni kellett volna ott es akkor a helyzetet.

Ejnye, tul sok a volna :D lenyeg a lenyeg, legkozelebb nyisd ki a szad.

2017. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy a nőnek honnan kellett volna tudnia, hogy ki hívta a mentőt? Hogy mit csinálsz a telefonodon?"


Sehonnan, épp ezért nem kellett volna leoltania a kérdezőt, mert azt se tudta, hogy mit csinál.

2017. ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy igen, normális.


Egy adott helyzetben a látszatra védtelen, kiszolgáltatott ember mellett állt ki, őt akarta védeni.


Gondold magad a bácsi helyébe, ő se tudta volna, hogy milyen szándékkal, mit csinálsz, senki nem gondolatolvasó.

2017. ápr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!