Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálom ezt? Körmöm...

Miért csinálom ezt? Körmöm alá dugdosom a másik körmöm, lepedőt, párna/takaró huzatot és addig csinálom amíg meg nem fájdul annyira hogy késöbb is érezzem mert hamarabb nem birom abba hagyni mert teljesen rá vagyok szokva.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 25. 06:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen rá vagy szokva.

Tesóm 8 éves kislánya a körmét rágja lány létére! és hiába beszéljük le róla semmi haszna.

Te vszű szereted a fájdalmat, ez okoz "jó" érzést benned, engem a hideg is kiráz amit csinálsz az biztos de te tudod, a te tested, ha tenni akarnál érte sztem magadra szólnál, de nem is igazán akarsz tenni érte.

Vannak emberek aki ostorozzák magukat, te is ilyesmi típus lehetsz csak kicsibe, ha nem testszik hát tegyél érte!

2017. ápr. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szorongás, önostorozás...? Lehet, hogy el kéne menned pszichológushoz.
2017. ápr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!