Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan tudom, hogy introverált...

Honnan tudom, hogy introverált vagyok-e?

Figyelt kérdés
Van mondjuk egy kérdéssor, ami alapján az kiderül?

#barát #magány #introvertált #szelektív mutista #mutismuz
2017. ápr. 25. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Youtubeon Kiss Dóri videóját ajánlom:)
2017. ápr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Azt hallottam, hogy az introvertáltak egyedül ,,töltődnek",míg az extrovertáltak pl társasággal. Érts úgy hogy az intro elvonul könyvet olvasni, az extro pedig kimozdul a barátokkal.
2017. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy ördöngösség, kivéve, ha nem tudod, hogy mit jelent ez a kifejezés.
2017. máj. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De egyébként miért akarod mindenképp beskatulyázni magad introvertáltnak vagy extrovertáltnak? A legtöbb ember a kettő keveréke, nem lehet azt mondani, hogy valaki 100%-ban extrovertált, más meg 100%-ban introvertált.
2017. máj. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2:

Korábban én is így gondoltam, csakhogy azt felejted el, hogy a könyvolvasás is kommunikáció, csak egyoldalú és aszinkron. Az igazi introvertált ha olvas is könyveket, valójában anélkül is megvan a saját gondolataival.

2017. máj. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem minden zárkózott könyvmoly introvertált, vannak köztük extravertáltak is, akik eddig nem tudtak megnyílni.
2017. máj. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Introvertált vagy, ha

1. nem szereted a nagy társaságot, inkább egy-két közeli barátoddal vagy szívesen

2. szereted a magányos tevékenységeket (pl.: olvasás, zenehallgatás)

3. nem szereted a felületes csevegéseket, annál jobban a komoly beszélgetést

4. nem vagy harsány, nem vagy poénláda

2017. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeretsz elmélyedni magadban és nem csíped ha cseszegetnek felesleges hüjeségekkel.
2017. jún. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!