Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem bírom kitartóan növeszteni...

Nem bírom kitartóan növeszteni a szakállam, mindig levágom mert félek hogy más mit gondol, főleg nők. Ezen a problémán hogy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Szép növése van, 19-20 éves koromra már megállapodott a karakteressége, a szájszéleknél is összenő, tehát minden adott, de mégis amikor már kezd úgymond "besötétedni" az arcom és elfedi a bőrt, mindig levágom.. Pedig már idősebbek is megjegyezték hogy kölyök létemre szép ajándék az élettől, velem egykorúak is mondogatták hogy a helyemben növesztenék, kár hogy neki nincs stb.

24F


2017. máj. 2. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked tetszik? Akkor mit érdekel mit gondolnak mások?
2017. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Ezek az élet nagy kérdései !
2017. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az legyen a mérvadó,hogy neked tetszik-e?Ha igen,akkor növeszd meg nyugodtan.Bár nekem lenne ilyen szakállam,biztos nem vágnám le senki kedvéért!;)
2017. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Jól gondolod, rettentően unalmas már ez a sok szakáll!

Én akármikor meglátok egy hónaljig érő szakállú "hipsztert", kinyílik a zsebemben az öngyújtó, és eljátszok a gondolattal: Mi lenne ha felgyújtanám?

2017. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Jó csak én nem tartozom kategorizálom magamat ezáltal sehova.

2017. máj. 2. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha neked tetszik akkor miért ne? Régen rossz lenne, ha mindig másnak kéne megfelelned.


Nálam van szakáll, bajusz meg hosszú haj, körülbelül beillenék valami vikingekről szóló filmbe, nekem így tetszik és a környezetem is elfogad így, akinek meg nem tetszik azzal nem foglalkozok.

2017. máj. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerencséd van, én akárhogy ápolom a szakállam, 2 centi után már nagyon csöves style. Egyszerűen bármit csinálok vele, sehogy sem az igazi.
2017. máj. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!