Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet, hogy soroztban...

Mitől lehet, hogy soroztban rossz dolgok történnek? Hogy tudnék kijönni belőle?

Figyelt kérdés

Amióta elkezdődöt 2017 folyamatosan rossz dolgok történnek...

Egyedüllét a magány már szinte elviselhetettlen, munkahely elvesztés, folyamatos rossz hírek erkeznek, negativ dolgok, munkahelyi palyázatok elutasítása (tapasztalat miatt, tartalék felélése)..... ma ébredés után egy kiöntött kávés csészén szakadt el bennem minden, férfi létemre zokogtam mint egy kis gyerek, idejét sem tudom mikor sírtam...

Próbálok azon gondolkodni, hogy hol is csesztem el mindent, esetleg kinek ártottam, hogy az a bizonyos karma, de semmi... egyszerüen nem tudom

Esetleg valaki, aki volt már hasonló helyzetben leírná, hogy mi volt az a bizonyos fordulópont, ahonnan kezdett egyenesbe állni...

Sajnos mar ott tartok, hogy a rendszeres sport, és a kirándulás sem segít....



2017. máj. 8. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:

munkahely elvesztés tűnik az oknak.. remélem, sikerül egy jó helyet találni

vedd ki könyvtárból (jobb könyvformában foglalkozni vele, mint monitoron) és egy kicsit emelkedj fel általa a lenyomott helyzetből, ez segít (ez nem egy egyszerű napló, hanem egy lelkigyakorlat leírása, amely segítő a saját lelkigyakorlat kialakításában)

[link]

[link]

2017. máj. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én öt éve rossz irányba megyek, úgy érzem. Kb. amióta összeköltöztem a férjemmel. Csak most esett le, hogy ott kezdődött a mélyrepülés. Lehet, hogy javulna a helyzet, ha különmennénk, de ez most nem lehetséges.

Veled nem tudom, hol lehetett az a pont, mert nem írtad, mit vesztettél előbb, a munkahelyet vagy a társa(ságo)t. Egyik lehetett a kiindulópont, abból következhetett minden más.

2017. máj. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Társaság ment szét elöbb.... tavaly évvégén egy biztos, bár eléggé rossz állást (nagyon nem ereztem jól magam, de pénzügyileg jó volt) hagytam ott, mert elhúzták elöttem a mézesmadzagot, es most ott tartok higy a pad alá estem...

Es nagyon úgy érzem bármilyen döntést is hozok, csak jobban megyek a mélypont felé... bár nem hiszem, hogy van ennél lejebb, ha már azon kibuktam és kitört belőlem minden, hogy kiborult a kávé.....

2017. máj. 8. 09:17
 4/6 anonim ***** válasza:
a kávénál az történt, az volt az utolsó csepp a keserűséggel teli pohárban... mástól hallottam már hasonlót, elszakadt a cipőfűző és úgy összeomlott, mintha cunami érte volna a házát, és mindenkit és mindenét elvesztette volna... de próbáld meg, amit javasoltam 1-ben, nagyon meg fogsz lepődni, hogy miket ír a császár és hadvezér, mikor leült a Garam partjára. Tegyél félre minden gondot egy-két napig.
2017. máj. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lehet hogy pont ez a kávé hiányzott ahhoz,hogy beinduljon a változás.A lelki tisztulásod már el is indult ezzel,hisz végre kisírtad magad.Mint mondtad évek óta nem sírtál,az nagyon nem egészséges még egy férfinak sem.Biztos hogy jobb dolgok fognak jönni,higgy benne,már csak a statisztika is ezt bizonyítja.A pozitív gondolatok nagyon fontosak,ezt kell nekem is megtanulnom még,de rajta vagyok.
2017. máj. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. máj. 8. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!