Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szokjak le a jófejségemrő...

Hogy szokjak le a jófejségemről, hogy álljak ki az igazamért, hogy védjem meg magam?

Figyelt kérdés

Szóval, a kérdés teljesen komoly.

18 éves vagyok, gyakorlatilag egész életemben jófej voltam mindenkivel, és ahol csak tudtam, azonban ezt az emberek 95%-a kihasználta. Elegem van, le akarok szokni erről, de nem tudok. Ha valaki odajön, mosolyogva segítek neki, miközben nem akarok. Mit tegyek hogy megváltozzak?

Ha van egy állításom, és valaki azt mondja hogy ez marhaság, és neki is van egy állítása, akkor én a saját állításomat nem tudom megvédeni, emiatt egy értelmes beszélgetést, vitát sem tudok lefolytatni, és félek, hogy mi lesz velem felnőttkoromban.

Valakinek ezekre a problémákra ötlet?


2017. máj. 14. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne szokj le, mi akarsz lenni , tajparaszt ?
2017. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hülyén hangzik, de igen. Elég káromra vált már ez az egész, sose jöttem ki jól egy szituációból, mindig én voltam mindenhol háttérben emiatt, mindenki oldja meg a saját problémáját.
2017. máj. 14. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!