Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen irigyek a lányok/n...

Miért ilyen irigyek a lányok/nők egymásra? Már nagyon irritál.

Figyelt kérdés

Sok nő,mindig a másik nő/lány alakját nézi, arcát, és ruházatát. Most mondok egy példát: Éppen öltözködöm az lány osztálytársaimmal az öltözőben, és az egyik lány osztálytársam folyamatosan nézet, és méricskélt a tekintetével, és olyan pofát vágot mint aki bármelyik pillanatban elhányhatja magát. Nem akarok dicsekedni, de nekem egész jó alakom van, vékony vagyok, kerek feszes popóval (ugyanis kiskorom óta táncolok) és feszes cicikkel, izmos lábbakkal. Nem értem miért kellet engem nézni az öltözőben. Persze, én is szoktam, de csak fehérneműt (ok ez furán hangzott XD, nem vagyok leszbi csak kíváncsi) és ha valami pl megtetszik akkor megdícsérem hogy : Nahát, milyen jó a melltartód, hol vetted?

Még egy sztori, de ez anyukámmal esett (esik) meg. Anyukám egész csinos nő, a munkahelyére mindig elegánsan öltözik (ne kérdezzétek miért, csak szeret szép ruhákban lenni) és ráadásul neki sincs rossz alakja 42 éves kora elennére, sok 20 éves is elbújhatna mögötte. De mindig leszólják (természetesen nők) hogy milyen ruhákban van, stb.... Ráadásul mindegyik ilyen beszólogató sokkal csúnyább nála, nincsen stílusuk stb. (Láttam róluk képet facebookon)

Azt tudom, hogy nem mindegyik nő/lány ilyen, de nagyon sokuk. Én speciel nem irigykedek senkire, elfogadom hogy van nálam szebb, kedvesebb stb. Valahogy nem tudok irigykedni, mert tudom, hogy a tökéletesnek látszó csajnak is vannak problémái, hibái stb. Szóval semmi értelmét nem látom az irigykedésre és a féltékenykedésre.Mondjuk még mindig könnyeb lehet s másikat szidni, és irigykedni rá, minthogy változtassanak valamit (a testükön, személyiségükön stb.) És azt is észrevettem, hogy aki kicsit is szép, az máris ribizlinek, és örömlánynak lett titulálva (pedig szerencsétlen nem is csinált semmi rosszat),persze a lányok részéről. Jézusom, hogy lehet ilyen mélyre lesüjjedni?



2017. máj. 14. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanez fogalmazodott meg bennem ma, amikor a facebookon egy orosz, gyonyoru modell lanyrol irt cikk alatt a kommentekben ket fogu 80 es a halal kozott levo nenikek szidtak, hogy semmire nem valo, hogy nez ki, csontkollekcio, stb... nem is ertem. Azert egy minimalis onkritikajuk lehetne. Meg azt se hiszem el, hogy nem latja, hogy szep, csinos. Meg attol, hogy van nalam szebb, en meg nem leszek csunyabb, nem? Vagy ha a masiknak tobb van, attol nekem nem lesz kevesebb... fel nem tudom fogni ezt a sok rosszindulatot, savanyusagot, ami az emberekbol arad
2017. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ez olyan mint egy làncreakció.Ha valakit folyton piszkálnak akkor továbbadja a sérelmét annak akire a legirigyebb.
2017. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a nők ilyenek. Elég, ha csak egy kicsit nézelődsz az itteni kérdések közt és rengeteg olyan férfit fogsz látni, akik irígykednek és fikázzák azok at, akiknek van élete.
2017. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon sok az ilyen. Pszichológusok megállapították,hogy az összes ilyen magatartás tudat alatt az utódnemzéshez kapcsolódik. Azért méricskéli a másikat,hogy felmérje,hogy a potenciálisan párosodni készülő ellenkező nemű egyed szemében kettőtök közül melyikőtök lehet a kívánatosabb.
2017. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valahol ez tényleg az állatvilágból jön. A nők azért öltöznek szépen, kenik-fenik ki magukat, hogy a férfiak figyelmét felkeltsék. Ebből következik, hogy egy nőnek az a nő, aki szebben néz ki nála, konkurencia, ebből pedig rosszindulat fakad a nők között egymás iránt. Egyik lány barátom mesélte, hogy amikor még suliba járt, és abban a korban voltak, hogy éppen elkezdtek nővé fejlődni, mindig azt a lányt cikizték ki keményen, akinek a legnagyobb volt a melle.
2017. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is irritál. Öltözőben: szerintem én elég csinos vok, vékony (nem az a hűderopi,hanem szépen ropi), egyedül mellem nincs, de miért legyen 13évesen? Erre mikor öltözködök,mind f.kázni kezd, hogy csontkollekció vok, miért hordok topot mikor semmi szükségem rá (ezt komcsa így a szemembe) , hülyén nézek ki, nem szépek a ruháim stb. Már az agyamra megy, hogy nem tudok úgy átöltözni, hogy ne tegyenek rám vmi megjegyzést. Normális barátnőim szerint féltékenyek rám. 😕 Tipp az ilyen hülyéknek: egymást idegesítsék 😂😂
2017. máj. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Drebin válasza:
Én soha nem értettem, hogy egy nőt miért érdekli egy másik nő véleménye az édesanyján kívül. Sok esetben vagy konkurens, vagy irigy véleményt kap. Kérdezzen minket férfiakat. Mi úgyis megmondjuk, hogy szexi, szép vagy csinos..., vagy 3in1.
2021. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!