Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem, hogy totál megőrült...

Úgy érzem, hogy totál megőrültem? 14/L

Figyelt kérdés

Vannak családi problémáim, elég sok, de ebbe most nem mennék bele. Kiskorom óta az van, ami most még mindig.


Már egy ideje, úgy vezetem le az idegességet, hogy sokszor felpofozom magam, és a hajgumimmal, ami a kezemen van, mindig rácsapok kezemre, többször is. Ma már annyiszor csináltam a kezemmel, hogy nagyon piros lett, és az arcom is.



A másik, hogy már nem vagyok képes sírni sem olyan pár hete nem megy, pedig annyira fáj, de mégsem megy. Ez normális?



(Járok pszchiológushoz, de sajnos semmit sem segít)


2017. máj. 15. 19:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Most, hogy nézem a kezemet, kezd lila foltos is lenni. Kiabálással nem szoktam levezetni az idegességet, erre nyomós okom van, de nem fejteném ki, ha nem baj. A vagdosást meg már rég abba hagytam.
2017. máj. 15. 19:39
 2/5 jeverezi ***** válasza:
43%
az agresszió benned olyan nagy hogy saját magadon vezeted le. Sok fogyatékos és autista is veri a saját fejét a falba vagy ütögeti magát. Lehet hogy nálad is hasonló a probléma
2017. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A stresszt mással kéne levezetned, mert az önsértés nem túl hasznos-hatékony eszköz.


Sport pl. Mozdulj ki barátokkal, hobbival foglalkozás stb...

Pszichológussal beszélj róla újra, segíteni fog.

2017. máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mosogass el, rakj rendet, porszívózz ki, pakolj el, csináld meg a leckét, fuss egy kört, menj el bevásárolni, menj el a barátokkal sétálni, nevetgélni, tekézni, mássz falat, biciklizz, bokszolj. Menj el egy fiúval moziba, és hagyd, hogy utána lesmároljon. Ezer dolog van, ami elterelheti a figyelmedet, és levezeti a feszültséget.
2017. máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
keress vmi stresszlevezető elfoglaltságot.
2017. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!