Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet elérni, hogy...

Clay Morrow kérdése:

Hogyan lehet elérni, hogy ugyanúgy érezz, viselkedj józanul, mint részegen?

Figyelt kérdés

2017. máj. 18. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az mire lenne jó? A berugás pont arra van hogy kikapcsolódjál kicsit ha meg nagyon tartod magadat akkor annak mi értelme?
2017. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Gátlások off. Ezt.

Nem a full részegségre gondoltam, mikor hánysz össze-vissza, nem tudsz rendesen beszélni, tántorogsz vagy megmozdulni sem bírsz annyira zsibbadt vagy.

Hanem amikor tök jól érzed magad, magabiztos vagy, kiállnál bárkivel leszámolni, odamernél menni bárkihez bármivel stb-stb. Mindent, amit felold az alkohol. Ezt hogy lehet elérni?

2017. máj. 18. 18:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Önkontrollal. De egyébként könnyen meg lehet valakiről állapítani, hogy ivott. Sokszor elég a szemébe nézni, és vannak félreérthetetlen, apró mozdulatai, reakciói, és még a szaga is elárulhatja. Szóval könnyű rájönni.
2017. máj. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Legyél mindig részeg.
2017. máj. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A "legyél mindig az" nem megoldás, te sem gondoltad komolyan.


És hogy lehet az önkontroll urává válni? Megszelídíteni a vegetatív rendszert és önmagad?

2017. máj. 18. 18:44
 6/12 anonim ***** válasza:
A 3-as nem tudta értelmezni a kérdést.
2017. máj. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na jolvan ha piálsz az beindít egy kémia folyamatot az agyban és úgy egyébként a szervezetben ami miatt tompulnak bizonyos érzékelések ez teljesen természetes. Szóval így azt sem tudod megakadályozni hogy teljesen ura legyél magadnak mert ez kémia az ellen nincs mit tenni. VAGY NEM RUGSZ BE!
2017. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es. Neked sem sikerült.Miről beszélsz? Értelmezd már a kérdést!
2017. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én tudom mi a részegség, nem kell bemutatni, tudom hátterét, nem erre vagyok kíváncsi. Azt is tudom, hogy nem létezik, nem lehetséges, olyan személy aki holtbiztos élete minden pillanatában és helyzetében, de van aki így érzi legtöbbször magát vagy annak látszik. Ezt kell elérni. Ha fél, ne döbbenjen, hátráljon meg és fusson gyáván, hanem álljon ki és még sorolhatnám.


Elizabeth: ha te jól értelmezted, hozzájárulnál a kérdéshez pár tanáccsal?

2017. máj. 18. 19:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Jah basszus xd ténleg faxom:)
2017. máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!