Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek valami jelek vagy mi?

Ezek valami jelek vagy mi?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nem is magyar azt se tudja hogy létezem kb. én nagyon imádom.(igen tudom gyerekes úgyhogy nem fog meghatni ha ezt még 20 ezerszer leírják) Próbálok minél kevesebbet gondolni rá de minél kevesebbet akarok annál többször jön valami amiről ő jut eszembe ( a neve mindenhol kb., születési helye, ő maga, pedig nem egy húha de világhírű..) Szóval most valaki eszmeletlenül jót szórakozik azon hogy mindig mindenhol eszembe juttatja, vagy ez valami "jel" hogy nem kell elfelejtenem vagy áhh nem tudom.. De eleve ő olyan mintha nagyon rég óta ismerném és jobban is hasonlítok vele mint a tesómmal szal elég fura. De az is lehet hogy nállam túlságosan is működik a vonzás törvénye meet volt már rá példa hogy amivel foglalkoztam az megjelent, amit szerettem volna megkaptam. A lényeg hogy nem vagyok őrült.15/L

Én elhiszem hogy elég nehéz nem beszólogatni főleg egy ikyen gajta kérdésre de próbáljatok már normális válaszokat írni.😂 Thanks.



2017. máj. 22. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

"lényeg hogy nem vagyok őrült"

De az vagy.

2017. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok őrült csak én nem tartok kizártnak semmit és nem szabok magamnak határokat gondolkodásban és álmodozásban. De megint kiírtam egy olyan kérdést amire senki nem fog normálisan válaszolni😂
2017. máj. 22. 23:25
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Ezek nem jelek, csak te gondolod jeleknek, mert azt szeretnéd, ha azok lennének. Az álmodozás rendben van, de ideje lenne 15 évesen már leszállnod a földre, mert így bizony nagyokat fogsz koppanni az életben.
2017. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%

"Senki nem fog normálisan válaszolni, mert nem lehet egy ilyen kérdésre normálisan válaszolni.

Nem vagy őrült, egyáltalán. Olyan vagy mint a többi lány, átlagos, rettentő buta.

Hidd el, neked MINDIG befognak szólogatni, ez 100%, mert nem tudsz normális dologról írni kérdést, ezért mindig szopatni fognak téged. Én nálam minden kérdésemre szépen válaszoltak normális emberek.


Közöd nincs az őrült személyiséghez, az teljesen más."


Te meg egy ostoba gyökér... "én nálam"

2017. máj. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"..Olyan vagy mint a többi lány, átlagos, rettentő buta.."


Szép vélemény! Gratulálok! Biztosan te atomfizikus vagy 230 IQ val rendelkezel és olyan bűn ronda vagy, hogy ha meglátsz egy lányt/nőt rá sem mersz nézni....

2017. máj. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam. Ezek nem jelek, hanem ki vagy élezve ezekre a dolgokra, mindenben őt keresed, stb stb.
2017. máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 álmosalma95 válasza:
Ki az a csávó??
2017. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!