Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bosszút szeretnék állni a nőn...

Bosszút szeretnék állni a nőn aki tönkretette anyámat, megéri?

Figyelt kérdés

Hatalmas fájdalmakat okoztak neki apámmal és semmi féle megbánást nem látok rajtuk, sôt kb nevetnek is rajtunk. Úgy gondolom most már nekem kell vigyázni anyámra és meg kell mutatni nekik, hogy nem érdemes velünk "baszakodni".

Megéri az egész vagy csak bízzam a sorsra (már ha létezik egyáltalán)

Esetleg valakinek valami boss


2017. máj. 27. 09:40
 1/7 A kérdező kommentje:
*valami bosszú ötlete?
2017. máj. 27. 09:41
 2/7 anonim ***** válasza:

Tartsd rajtuk a szemed, hogy megóvhasd édesanyád a következő szívatásoktól.

És lépj ha valamit észlelsz megint.


Amúgy ne is kívánj nekik rosszat, hidd el nem tudnál örülni, ha lezuhanna a gépük v valami komoly lenne.

2017. máj. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj neki Apádnak. Vagy keresd meg a leggyengébb pontját. Amúgy Én is megverném az enyémet, mert a nőjével tönkretettek. De sajna apám erősebb. 22/L
2017. máj. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
egy "nemes bosszú" lenne: ha megoldanátok hogy csak azért is boldogok lesztek, megtaláljátok azt a tevékenységet, társaságot nélkülük, ahol vidámság van! nevetve, lesajnálva kezeljétek őket - nélkülük (sajnos valami durva, bántó, "leszámoló" bosszú csak fokozná a ti fájdalmatokat is...)
2017. máj. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A valódi bosszú mindig az, ha az életed tökéletes, anyagilag is kiegyensúlyozott, boldog és sikeres, miközben tudomást sem veszel az ilyen népségről.


Így egyrészt megőrülnek az irigységtől, másrészt, mivel nem tartod velük a kapcsolatot, folyton piszkálja őket, hogy miből maradnak ki. És ez egy életre szól.

2017. máj. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

"A valódi bosszú mindig az, ha az életed tökéletes, anyagilag is kiegyensúlyozott, boldog és sikeres, miközben tudomást sem veszel az ilyen népségről.

" +1

Amikor ez nekem megvolt(már nincs :D), emlékszem, hogy próbáltak a "jóakaró" ismerősök fogást találni rajtam, egy minimális szart keresni, hátha nekem is azért rossz, majd belegebedtek.

Néha undorodom az emberektől. :(

2017. máj. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kérdésre a válasz:


A, Miért jó ha bosszút állsz?

B, Miért nem jó ha bosszút állsz?

Ha A > B, akkor megéri.

2017. máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!