Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a tehetsége...

Miért van az, hogy a tehetséges emberek a leghajlamosabbak az elkallódásra?

Figyelt kérdés
Szinte bármilyen nagy hírességnek is olvastam az életrajzát,legyen az sportoló,színész,énekes vagy akármi,mindegyiknek volt az életében egy olyan időszak amikor totál elkallódott. Vagy a pályafutása alatt,vagy előtt vagy utána,de volt egy rövidebb/hosszabb időszak amikor totál züllött életmódot élt. Az miért lehet,hogy a tehetséges emberek hajlamosak elkallódni?
2017. máj. 27. 09:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
A tehetségtelenek is, csak arról nem írnak önéletrajzi művet.
2017. máj. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%

Nem, ez nincs így. Ez a megállapítás kizárólag azokra vonatkozik, akikről te olvastál. Mert valami celebek.


A valóban tehetséges operaénekesek, balettművészek, tudósok, írók, költők stb. nem kallódnak sehová.

2017. máj. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%

Nem mindegyik egyébként, de van jópár.


Robert Downey jr. pl. egy alkoholista.


Vagy a zenész Akon börtönviselt.


De sok pl. pályafutása végén lesz alkesz.

2017. máj. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%

"A valóban tehetséges operaénekesek, balettművészek, tudósok, írók, költők stb. nem kallódnak sehová."


Operaénekesek nem?


Aha jól van, csak sokuk külföldre jár elvonóra, azért nem tudsz róla.

2017. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Fatal_3rror_ ***** válasza:
65%

1. Ilyen formában a kérdés egyszerűen nem igaz.

2. A tehetség és az elkallódás két különálló dolog. Hiába vagy tehetséges ha nem aknázod ki a lehetőségeit.

2017. máj. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Olvass Vekerdyt.
2017. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

"A valóban tehetséges operaénekesek, balettművészek, tudósok, írók, költők stb. nem kallódnak sehová." :DD


Olvasd már el pár költő, festő/szobrász, zeneszerző, zenész, stb. életrajzát.

Nem egy művész ismerősöm van, van a családban is (és most ne a hobbiművész vonalra gondolj), kb. mindegyikben benne van az önpusztításra való hajlam, csak valamelyiket visszafogja a családja, vagy az önuralom. A festő rokonnal (aki kb. ittasan tud normálisan festeni, de azt el is adják horror áron) voltam művésztelepen, utána fél évig még csak rá sem bírtam nézni a szeszes italra.

2017. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, amúgy sima átlag munkás is ezt csinálja, csak nincsen benne a köztudatban.
2017. máj. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.

Ebben a körben élek. Én is az vagyok, nem írom le, a felsoroltak közül melyik.


Az önpusztítók mindig sokkal kevesebben vannak.

2017. máj. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a megfelelési kényszer hozza ki belőlük egy idő után. Mindig a legjobb formájukat kell hozniuk, hiszen több ezren/ millióan figyelemmel kísérik a munkájukat. Azt nem mondanám, hogy ők a LEGhajlamosabbak, mert mint azt előttem is írták, egy átlag emberrel is megtörténik. Mindenkinek van legalább 1 olyan életszakasza, amikor saját magához képest csak úgy van, kallódik.
2017. máj. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!