Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt érzelemmentes emberek?

Vannak itt érzelemmentes emberek?

Figyelt kérdés

Ti mit éreztek? Vagy inkább mit nem éreztek?

Szoktatok dolgokat viccesnek találni?

Vannak dolgok amiket szerettek pl zenék, kis állatok? Vagy ezek a dolgok is semlegesek számotokra?



2017. máj. 27. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire minden semleges. Habár nálam ez inkább érdektelenség mintsem érzéketlenség.

Nem találok viccesnekk dolgokat. Filmek sem hatnak meg, és a vigjátékokon sem nevetek, nem is értem -amikor valakivel filmezek- hogy mi volt vicces. Nem szeretem a zenét vagy az állatokat. Esetleg a növényeket, de nem a virágokat, hanem mondjuk egy cseresznyefát, aminek haszna is van.

2017. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozom rajta,kb. minden egyszerűbb lenne.
2017. máj. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
érzelemmentes ember nincs mivel bárkit fel lehet idegesíteni
2017. máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van humorom, szívesen hallgatok jó zenét, nézek jó filmeket. A dolgok HANGULATÁT azt át tudom élni. Tehát nevetni egy jó viccen. Viszont nem tudok boldog vagy szomorú lenni. Ha valami nagyon elképesztően nagy siker ér, amitől az emberek összepisilik magukat, én akkor se érzek semmit, illetve akkor se ha valami rossz történik. Ideges se tudok lenni. Kivéve persze ha a létbiztonságom forogna kockán. Amikor egyszer nem jöttek össze a dolgok és fogyatkozott a pénzem akkor éreztem szorongást, de megoldottam és elmúlt a probléma. A hétköznapi dolgok viszont egyáltalán nem hatnak meg. Persze kicsit szoktam "játszani magam" hogy az emberek ne tartsanak érzéketlennek. Viszont a néhány nagyon közeli ismerősöm tudja milyen hideg vagyok. 20/L
2017. máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy teéjesen érzelemmentes lennék, mert sokszor érzem magam szomorúnak, vagy mérgesnek, de boldognak nem igazán. Igazából mindig 3 féle dolgot érzek, szomorúságot, idegességet vagy ürességet..De egyébként ha nézek egy vicces videót pl., tudok rajta nevetni, meg vannak zenék és állatok is, amikért rajongok, de ez a "boldogság" is csak percekig tart.
2017. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy ideje közönyös vagyok mindennel, mindenkivel szemben. 1-2 embert kedvelek, de már nem úgy, mint régen (nincs rajongás).

Igen, szoktam viccesnek találni dolgokat.

A zene az jó, és a kisállatok (leginkább kutya) is tetszenek. Sokszor elgondolkodom rajta, hogy jobb lenne állatnak lenni, mint embernek.

2017. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!