Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy tartózkodó férfi lehet...

Egy tartózkodó férfi lehet szenvedélyes?

Figyelt kérdés

Vannak olyan pasik akik szívesen flörtölnek a lányokkal, szeretik őket elcsábítani, élvezik ezt a játékot. De vannak olyan fiúk, akik nem igazán mernek lépni, tartózkodnak a félreérthető érintésektől, félénkek. Lehetséges, hogyha a másik nem kezdeményez, és úgymond beindítja a folyamatot, akkor a férfi is rákap idővel? Szoktam utalásokat tenni, de semmi olyan reakció nem érkezik, pedig tudom, hogy tetszek neki.

Lányok, akiknek a párjuk tapasztalatlan volt, mennyi idő kellett ahhoz, hogy a barátotok bátran kezdeményezzen?

Volt,aki azért szakított a párjával, mert nem mutatott elég érzelmet, és nem volt szenvedélyes?


21L-24F



2017. máj. 30. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet. Tapasztalatom szerint minél jobban megismernek annál jobban kibontakoznak. Attól még mert valaki óvatosabb az emberekkel először lehet hogy ha jobban megismer teljesen más lesz a társaságodban.
2017. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán.

Én pl. belül, mélyen iszonyatosan szenvedélyes és intenzív érzelmi világú ember vagyok, csak nagyon nehezen tudom ezt adekvát módon a felszínre hozni a mindennapi életben.

Szóval látszólag ennek tökéletesen az ellenkezője vagyok, ha valaki csak felszínesen ismer: hideg, rezignált, tartózkodó, sokszor egyenesen ijesztően gépies, nagyon nehezen törik meg a jég.

Nekem az intim párkapcsolati viszony, és főleg a szexualitás az egyetlen terep, ahol a szenvedélyemet szabadjára tudom engedni.

Nem sok barátnőm volt eddig a fent leírt látszólagos hidegségem miatt, viszont akikkel együtt voltam, azok ódákat zengtek arról, hogy mennyire szenvedélyes vagyok, és sose gondolták volna ezt rólam.

2017. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Simán lehet.


Én világ életemben ronda és önbizalomhiányos voltam. De amikor egyértelműen láttam hogy felkeltettem egy nő érdeklődését, akkor szinte önbizalomtól duzzadtam és úgy "csajoztam" mint bárki más.

2017. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Létező jelenség.


Sőt megkockáztatom, hogy a legérzőbbek sajátja.

Képeznek egy kérget a szívükön hogy a rideg hétköznapok ne érjék a lágy, érző mélyet.


Én is egy vagyok közülük


Visszakérdezhetek? Nőként milyen érzés egy ilyennel? Csak kíváncsiság...

2017. máj. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

lehet persze.

elég sok lánnyal jártam már úgy,hogy megismertem egy kis tartózkodó,szerény lányt,aki attól is zavarba jön ha rámosolygok.

aztán amikor az ágyba kerültünk,akkor derült ki,hogy egy tapasztalt és rutinos szenvedélyes kefélőgép.

én meg a felismerés hatására végiggondolom az elejétől és röhögök magamon,hogy én meg úgy bántam vele a randin,mint egy kis virágszállal ami nehogy eltörjön,erre kiderül,hogy egy ragadozó ami zsákmánynak álcázva ejti el az áldozatait.

2017. máj. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem pont hogy nem azok a szenvedélyesek, akik játszák a nagyarcot és flörtölködnek, csábítgatnak játékból. Sokszor undorító látni, hogy mennyire bedőlnek nekik a lányok, közben a legtöbb ilyen csávó pont hogy könnyű prédára vadászik (persze az más kérdés, hogy a legtöbb lány szeret is könnyű préda lenni).


Igazi szenvedélyt én csak mély érzelmű, és ennek következtében csendesebb, komolyabb pasiból nézek ki. Persze ez nem egyenlő a mulyasággal, inkább az olyan férfiakra gondolok, mint pl. Mr. Darcy a Büszkeség és balítéletben.

2017. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!