Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ítélik el az emberek az...

Miért ítélik el az emberek az érdekkapcsolatokat, az "aranyásókat", ha nekik nem származik semmiféle hátrányuk ebből?

Figyelt kérdés
2017. máj. 30. 21:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
Képmutatás és irigység. Szerintem ennyi!
2017. máj. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

Miért ne ítélnének el egy laza erkölcsű személyt aki felkínálja magát bárkinek akitől könnyű életet remél.

Butaság-önzés-érdek háromszögben él. Semmilyen emberi érték nem fedezhető fel benne. Kb ezért.

2017. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Fatal_3rror_ ***** válasza:
81%

Mert az embereknek van véleménye és valamilyen szinten át tudják érezni hogy akár ők is lehetnének a kihasznált fél helyében.


Na meg, abból sincs hátrányom hogy a szomszéd veri a feleségét, mégsem nézem jó szemmel.

2017. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
22%
Miért baj az ha valaki anyagi biztonságra vágyik?Hány olyan házasság van,ahol a nő ellátja a gyerekeket,süt-főz,takarít,nem dolgozik,mert a férje nagyon jól keres.Ők is mind ribizlik?
2017. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%

Mert szerinted az normális hogy jobban szereted a másik pénzét, házát, kocsiját, mint az embert akié a vagyon?

Magyarán kitartatod magadat vele, ami egyet jelent "r1banc"

2017. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Én nem ítélem el, de csak akkor nem, ha mindkét fél tiszta lapokkal játszik. Ez viszont nagyon ritka eset.
2017. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
A 6-os válaszoló jól mondja,ha tiszta a játszma,akkor mi a gond ezzel?A férfi meg kihasználja a nőt ha elfogadja a vasalt inget,főtt ételt,felporszívózott szőnyeget??Azok akik teli szájjal ítélkeznek,tán bűntelenek?
2017. máj. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Így van legfontosabb a tiszta lap!


Egy gazdag is oda tud figyelni, hogy ne fölényeskedjen a vagyonával, hűséges, szerető, odaadó legyen.


Aki fel tudja mérni, hogy egyedül még a sok pénz sem ér semmit az normális kapcsolatot épít.

2017. máj. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Hát ez a társadalmunk mellékterméke. Aki jól forgatja magát kihasznál másokat, sokat vesz ki a közösből annak sok pénze lesz. De mivel elosztásról van szó, ezért valakiknek kevés lesz miattuk. Hát ha neki van több embernyi pénze a kihasználásból hát 1 rászáll és kihasználja.


Bár én nem szeretem egyik ilyenfajta embert sem.

2017. máj. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem ítélem el, hanem lesz@rom, hogy más hogy él. Amíg engem nem piszkál. Esetleg csak poénból teszek megjegyzést, ha szóba jön az ilyesmi.

Például olyan indíttatás lehet az elítélés háttérben, hogy frusztrálja a fiatalokat, hogy a legszebb lányok helyettük az idősebb, de gazdag ficsúrokkal jönnek össze. Az emberek már csak ilyenek.

2017. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!