Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ti általános iskola...

Lányok, ti általános iskola hányadik osztályában voltatok először szerelmesek?

Figyelt kérdés

Kibe voltatok beleesve? Ma igazi szerelemnek gondoljátok azt, vagy már csak nevettek rajta?


(Ha valaki most általános iskolás, annak jelen időben szól a kérdés)



2017. máj. 31. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hetedikben az osztály nagymenőjébe, ma már tényleg csak nevetek magamon, mert csak tetszett. Másfél éve vagyok belezúgva egy srácba, de ez már gimi, szóval általánosban egyértelműen hetedikben. 16L
2017. máj. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetemistaként éreztem szerelmet először, de az se biztos, hogy igazi volt-e
2017. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5.-es voltam. 8osztályos gimiben az első osztályom volt. Én még ma is szerelemnek tartom, mert ugyan ma már más szempontok alapján esem szerelembe, attól még az volt az összes tünetével együtt :). Osztálytársba voltam kb. 1,5 évig plátóian szerelmes. Szép göndör aranyszőke haja volt és helyes arca, mellé vagány is volt. Végzősként, 12.-esként meg kb. néztem, hogy mi tetszett a srácban anno... mondjuk sztem ő nem szépen "idősödött", a haját hülyén hordta és mellette iszonyatosan bunkó és beképzelt lett... ugye a vagányság egy alap, amiből lehet bunkó és az ember meg lehet szimplán vagány, de nem bunkó felnőtt is. Ő a területén elég ismert sportoló lett olyan 7-8.-os korában, és ez eléggé negatív irányba befolyásolta, az már nekem nem volt szimpatikus (de nem emiatt estem ki a szerelemből, hanem csak úgy).
2017. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Legelső "Szerelmes vagyok XY-ba" kijelentésem 3.-ban esett meg, de ma már látom, hogy az semmi sem volt.

Felsőben, 5. osztály környékén voltam belebolondulva az egyik osztálytársamba, de ma már csak nevetek rajta.

Nem volt igazi szerelem, meg az utána következő szomszéd fiú sem :D

AZ igazi szerelem első körben viszonzott.... :D

2017. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!