Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félsz a sötétben?

Félsz a sötétben?

Figyelt kérdés
Ha igen miért? Milyen érzést kelt benned a sötét vagy mitől tartasz?
2017. jún. 2. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem.
2017. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Én igen NAGYON. Olyan érzést kelt bennem mintha hátulról meg akarna fogni valami. Érzem magamon a kezeket.. egyszerűen muszáj sietnem hogy minél előbb kikerüljek belőle.
2017. jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Igen,mert mindig félek,hogy valami szörny vagy démon van mellettem,és bármikor megtámadhat. :D
2017. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%

Egy szőkenő mondata: Én maga vagyok a sötét (=_=) :D


Am én régen nagyon, de már nem. Üdv 16/f.

2017. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Igen félek..teljes sötétbe nem merek aludni...kb.egy éve arra keltem fel mintha valaki megfogta volna mindkét lábamat...egyedül voltam pedig a szobába...
2017. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én megkedveltem a sötétet felnőtt koromra. Megnyugtat, különösen szeretem a beszűrődő éjszakai fényeket, ahogyan szokatlanná varázsolják a megszokott helyiségeket. Kiváló alkalom arra, hogy az ember egy kicsit elmélkedjen, filozofáljon. Csend és nyugalom veszi körbe ilyenkor.
2017. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban rettegtem, a wc-re is ki kellett, hogy kísérjenek, amíg nem tudtam lámpát kapcsolni. Mára már teljesen elmúlt. Fura, mert csak abban a lakásban féltem ennyire, máshol nem.

Egy dolgot mondjuk a mai napig nem szeretek; ha például ülök a szobában, és az ajtó az előszoba felé nyitva van, és ott meg sötét van, így a nyitott ajtón túl csak sötétséget látok, ez mindig rossz érzéssel tölt el.

2017. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, annyit én is hozzátennék, hogy kiskoromban ( <10 ) komolyan meghánytam-vetettem az ágyamban, hogy kell-e annyira pisilni, hogy "megkockáztassam" az utat a WC-ig. :)
2017. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Kiskoromba féltem a sötéttől, de amióta láttam a villanyszámlát a világostól félek.
2017. jún. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én most is, mondjuk hangulattól függ.

Egyszer ittasan több kilométert sétáltam egyedül a sötétben a Bükkben, erdei, több napos kirándulás alkalmával, de visszataláltam a házba. :D

2017. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!