Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem iszonyatosan...

Csak szerintem iszonyatosan tróger az állandóan fülben lévő bluetooth headset?

Figyelt kérdés
Az, aki az autón kívül is a fülében hagyja, vagy telefonáláshoz direkt beteszi.
2017. jún. 4. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha valaki mondjuk hivatásos sofőr vagy hasonló, ami miatt ez egyszerűbb neki, mint állandóan zsebből kiveszegetni, meg pepecselni vele, az neked miért fáj?
2017. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Engem nem zavar. Ha neki így kényelmes.
2017. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Miért lenne tróger dolog, ha a funkcióját kitudja használni? Pont tegnap láttam egy ételkihordónál.Kocsiból kiszállva is bennt hagyta,mert a környező panelekben egy rakás címre volt kiszállítása és tele kézzel lépcsőházról lépcsőházra tök hasznos a dolog.


Én otthon sokszor kihangosítva beszélek pl. mert közben csinálok ezt azt és zavar,hogy csak egy kezem szabad. Húha.

2017. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Ez a funkciója, a fülben hordva oda érkezik a hívás, ezt hogy lehet trógernek gondolni? És miért gondolja valaki, hogy ez valami autós cucc, nekem van külön headsetem a lakásban tartva, gépezek, főzök, mosogatok telefonhívás közben. Tróger vagyok? Te meg hülye.
2017. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem a fülben lévő headset a tróger, hanem az amikor nem használja, mégis bent van. Én is kamionozom, volt olyan kollegám, aki a kamion mellett állva elővette a zsebéből a telefont meg a headsetet, berakta és úgy hívott valakit. Nem a munka közbeni használata zavar, hanem ha funciótlanul csak bent van, ebéd közben, boltban, estébé. A bundesliga frizura meg a zokni-szandál kombó sem fáj, mégis mindenki szerint tróger. Szerintem ez is.
2017. jún. 4. 19:39
 6/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:
66%
És mi számít nem használásnak? Bárki bármikor hívhatja telefonon és akkor rögtön használva lesz.
2017. jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Nem csak szerinted. Szerintem is végtelenül tirpák benyomást kelt ott tartani. Ilyen "hú, de gcifontos vagyok, folyton el kell hogy érjenek, James Bondnak képzelem magam" prosztó fíling.


Olyan, mint a 90-es években, mikor a "vállalkozó" felhúzta a lila meg zöld öltönyét és megvette a Nokiához a mono kábeles "JAMES BOND SZETT" fülhallgatót:


[link]

2017. jún. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

"Nem a fülben lévő headset a tróger, hanem az amikor nem használja, mégis bent van"


Miért az lenne logikusabb,hogy minden hívásnál elővegye a zsebéből,csatlakozzon rá és közben várakozzon a másik fél?

2017. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem számít használásnak, például mikor bemegy egy étterembe, és leül ebédelni. Kifejezetten úgy írtam, hogy ÁLLANDÓAN a fülében van. A munka az egy dolog, de mikor funkciótlan akkor vegye már ki. Úgyan úgy, mint hogy leveszed a sapkádat és a napszemüveged mikor valahova bemész. Nyolcas válaszoló érti a lényeget :)
2017. jún. 4. 20:11
 10/10 anonim ***** válasza:
31%

Észre sem veszem az ilyeneket. A taxisoknál láttam meg régebben, hogy állandóan ott van a fülükben.

A napszemüveget én még bent sem veszem le :o) Ha valaki azt mondja, hogy bunkó, annak hangosan azt válaszolom, hogy az is bunkóság, ha sértegetünk másokat. Ha valaki azt mondja, hogy látni akarja a szememet, akkor megkérdezem, hogy fizetett érte? :o)

De most komolyan, kit érdekel, hogy a másik fülében mi van? Miért kell a másikkal foglalkozni? A másikat csesztetni? Ez nem trógerség?

2017. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!