Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan viseljem el a körülmény...

Hogyan viseljem el a körülményeket, ha minden elviselhetetlen, és semmi nem sikerül?

Figyelt kérdés
Màsról nem szól az életem mint viseld el ezt,fogadd el azt,törôdj bele stb.nincs semmi ami sikerülne,amitôl jobban érzem magam...az életem egy végelathatatlan körforgàs,amibe nem talalom a helyem,sem az örömömet,sok mindenben sose kaptam lehetôséget,amit magam akartam az sosem jött össze,apro dolgokat sem tudok megélni,mondjuk hogy megismerjem es eleg idot kaphassak a szeretteimmel...mindenhol,minden munkahelyemen kihasznalnak,majd kidobnak,pedig szìvvel,lélekkel elkötelezem magam mindenhol..úgy làtszik az emberek elöbb részesìtik a gàtlastalansàgot,mint az emberséget..nem tudom mit tegyek..úgy érzem nincs alternatìva,mint egy zombi ugy kell léteznem..nem élhetem meg a vàgyaimat,érzéseimet ebben a vilàgban,annyira elrohan minden es mindenki,ügyet sem vet a màsikra...az utolsokat rugom ebben a vilàgban úgy érzem..a helyzetek nem engedik meg hogy vàltoztatni tudjak..azt se tudom hol a helyem..igazàbol sehol sem hiàba ettem meg mindent..elvagyok keseredve!!
2017. jún. 9. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolat -> tett -> szokás -> jellem -> sors


Tele vagy sötét gondolatokkal,már semmiről nem hiszed,hogy neked sikerülhet.

Ezért aztán azt csinálod,hogy amint elkezdenél valamit,kitalálnál valamit,te feltartott kezekkel kihátrállsz,hogy ez neked nem megy...

Ezt már annyiszor megtetted,hogy már a szokásoddá,jellemeddé vállt luzernekvlenni...

Így aztán az a sorsod jelenleg,hogy semmi nem jön össze...

2017. jún. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én mindig optimistàn es magabiztosan,hittel kezdtem bele mindenbe csak mindig én huztam a rövidebbet,a sok kudarc összegyult az életem soràn,nem bizok magamba se masba se semmibe mar...nem tudom ezen hogy vàltoztathatnék:(
2017. jún. 9. 07:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is sok sőt rengeteg kudarcot bevonzottam/ bevonzok.


Az élet mégis egy lehetőség, én speciel azt mondom, hogy soha de soha nem állapítható meg, hogy egész életedben így fog lenni.


Kicsit merj feladni is munkahelyet, "barátokat," jó kapcsolatokat" aztán ha kevés emberre támaszkodhatsz de azokra legalább támaszkodhatsz.

2017. jún. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kedves szülőd rossz nevelési módszere a gyökere.

Tehát éretten, Neked kell kijavítani, nem másnak.


Sajnos azzal nem mész semmire, hogy naponta ezért lekorholnád Őket. Nem visz előbbre.


Főleg, ha nincs is senkit hibáztatni, mert pl. Nevelő Otthonban lehettél. A hibáztatásba süppedés, dagonyázás csak.


A múlt, elmúlt.

Ha elég bőlcs lettél már, nem nyalogatod a sebeid, hanem levonod a konklúziót.


Elfelejtesz önsajnálkozni.

Tervet készítesz a jövődre.

És azt szigorúan, akár naptári pontosággal véghez viszed.

Először csak kis tervek, hogy legyen sikerélményed.

Később nagyobbak.

Csak mindig annyit tervezz, ami számodra teljesíthető, és nem erőd feletti.

Ha ehhez még jó partnert is találsz, megkönnyítetted az örömöd(töket), az ÉLETBEN.

2017. jún. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat,és a tanacsot is...az utolso munkahelyemen en mondtam fel hogy osszekoltozzek vegre a parommal a munkahelyen dolgoztam volna,de mire beilleszkedtem kotlsegvetesre hivatkozva leepitettek ...pedig szerettem az elozot csak mar nem kellettem oda sem..ereztem...tehat merek lepni a bizonytalanba is..most itt vagyok senkit nem isnerek egy idegen varosba ahhol meg a parom sincs velem meg lelkileg sem...az isten hata mogott,egyedul...otthon sincs maradasom,azt probalom most hogy kituzok apro celokat,de itt mar nincs az se...zsakutcaban erzem magam!
2017. jún. 9. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!