Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A páromnak elment az esze?

A páromnak elment az esze?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején is szerette a fekete ruhákat, de mivel zenél és rock zenét játszanak leginkább úgy voltam vele ez a stílusa engem nem zavar.

De mostanában fekete kontaklencsét hord állandóan a kezét és a nyakát feketére festi... Láttam már valahol ilyet de bevallom nekem nem tetszik amikor így mellém bújik...

Legyen úgymond önmaga amikor ágyba bújunk...

Nem zavar ha néha így néz ki de állandóan...

Most a fejébe vette, hogy feketére "tetováltatja" a szemét. Nem tudom mi van vele. Mi lehet ez a nagy extrém akarok lenni dolog...

22L



2017. jún. 12. 09:03
 1/10 anonim válasza:
67%
miért nem neki teszed fel ezt a kérdést?
2017. jún. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
51%
el
2017. jún. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
54%
Még kisfiú. Neked pedig férfi kéne.
2017. jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Egy szektához csapódott.
2017. jún. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Valószínűleg elment az esze, de az is lehet, hogy sátánisták környékezték meg. Esetleg nézed meg az autószerelőnél megvan-e még mind a négy kereke...
2017. jún. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Fene tudja, leginkább valami hirtelen idióta ötletnek tűnik, amit majdcsak megbán évek múlva.

Beszéld meg vele, hogy ezt te nem tartod elfogadhatónak.

2017. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Tetováltatni a szemét, remek ötlet. Csak úgy tolongani fognak a munkaadók hogy alkalmazhassák :D
2017. jún. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%
#7: Ez meg mi? Miből gondolod, hogy egy munkáltató azért ne alkalmazna valakit, mert ilyenre vagy olyanra van festve, tetováltatva a szemhéja vagy bármelyik más testrésze? Ez konkrétan külső megjelenésből származó hátrányos megkülönböztetés, diszkrimináció lenne és erre törvény, jogszabályok vonatkoznak. Ez pont olyan mintha azt mondanád azért nem alkalmaznak valakit, mert sovány vagy kövér, vagy olyan hajszíne van amilyen a munkaadónak nem tetszik. Ha valakinek másokra nézve nem ártalmas a külseje és a munkája ellátásában sem akadályozza, akkor csupán a megjelenése, nem lehet alapja hátrányos megkülönböztetésnek, főleg ha valaki egyébként ápolt és ad magára.
2017. jún. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

# 8


Direkt tetteted magad tök hülyének? Szép amit írsz, de aki ezen a bolygón él az tudja hogy ez egy létező dolog, rengeteget számít a külső megjelenés. Lehet hogy egy az egyben nem mondják el hogy ezért vagy azért nem vesznek fel de ettől még van ilyen. Ha rendezetlen hajjal vagy ruhában jelensz meg egy interjún máris lehúznak a listáról. De akár a testsúly is számíthat, egy konditerembe vagy egy biotech-be nem foglalkoztatnak olyan embert akin 30 kg pluszsúly van. Na most ehhez képest képzelj el egy tetovált szemgolyót. Én biztos nem vennék fel ilyen embert. Ha nekem személyesen nincs is vele bajom tudom hogy rengeteg ember idegenkedik tőle, főleg a 40+ korosztály, ezt is figyelembe kell venni. De nyugodtan tetováltasd feketére a szemgolyóidat aztán próbálj szerencsét. Nekem van több tetkóm is, szeretem őket, de nyakra, arcra vagy kézfejre nem csináltatnék.

2017. jún. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Saját vállalkozása van, de ha mégis úgy adódna, hogy munkát kell keresnie valóban nehezebben találna munkát fekete szemgolyókkal... Engem anno már csak a hajszínem miatt nem vettek fel...

Ráadásul nekünk van két pici gyerekünk, még csak egy évesek. Munkavállalás szempontjából sajnos tényleg hátrány volna. Valamint az emberek sem mind elfogadóak. Ha ezt mind elmondom neki, csak azt mondja én csak a negatív dolgokat látom ebben az egészben...

2017. jún. 12. 21:28




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!