Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éves kortól/korig számít...

Hány éves kortól/korig számít valaki fiúnak/férfinek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 20 felett hívok valakit férfinak. Tizenévesek semmiképp. És nőknél is ez a helyzet. Jó van aki korábban ér, van aki később, most általánosságban írtam.
2017. jún. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hat ez nagyon szemelyfuggo szerintem. Van akire 20 evesen is siman ra lehet mondani, hogy ferfi, de van akire egyszeruen 23-24 evesen se tudja ramondani az ember, mert annyira gyerek, keson ero tipus (fejben).

De ha csak ugy altalaban kerded, akkor nyilvan hivatalosan 18 eves kortol felnott az ember, innentol szamitva ferfi. Gyakorlatilag meg van, aki az, van aki nem, de noknel/lanyoknal is ugyanez a helyzet.

2017. jún. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ameddig kapsz zsebpénzt addig fiú vagy
2017. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kor függő.

Nem zsebpénz függő.


Amikor látom, hogy az.

2017. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát igen, a 20 év olyan vízválasztó, de ha valaki nagyon fiatalos, éretlen, kevés a férfias vonása 20 felett, még az is simán lehet fiú. nekem, aki 40 éves nő vagyok, én már fiú-nak látok minden ifjoncot, akinek nem markáns az álla, borostás a feje, férfias a viselkedése.

lehet, hogy egy 18 éves meg megtéveszt, és le-férfizom :)


azért ha kell saccolni, 18-19-20 a válaszvonal

2017. jún. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!