Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek 156 centivel...

Szerintetek 156 centivel kicsinek számítok?

Figyelt kérdés
Kb 12 éves korom óta nem nőttem semmit és szerintem már nem is fogok mert már 20 éves vagyok. Nem zavar, maximum csak azért mert nem érek fel a szekrény tetejéig rendesen és székre kell állnom, hogy le tudjak venni dolgokat, illetve a fali konyhaszekrényből se tudok kivenni dolgokat amik hátul vannak vagy a legfelső polcon. Meg ilyen apróságok :D de van egy barátnőm aki 170 centi felett van egy kicsivel és ő állandóan piszkál, hogy milyen kicsi vagyok. És a barátom is a 180 centijével folyton azt mondogatja, hogy olyan vagyok mint egy 12 éves :D nem bántásból mondják csak szívják a véremet. Sok alacsony ember van, de szerintetek ez a 156 centi tényleg annyira kicsi?
2017. jún. 16. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, kicsi.
2017. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Átlag alatti jóval. Igen, kicsi... Gyerek méret.
2017. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, de nem nagyon.

Nagymamám például soha nem volt több 154-5 centinél, én viszont 184 vagyok.

2017. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Alacsony vagy, de ez ne akadályozzon semmiben, vannak, akiknek ez nagyon tetszik. :D Én 173 centiméter vagyok lányként és gyűlölöm, mert nagyon magasnak érzem, mindig kilógok a lány barátaim közül. :D
2017. jún. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kicsi, de szerintem aranyosak az alacsony lányok, és ha elhízol sem tűnsz nagydarabnak, ellentétben velem, aki 175 cm vagyok.
2017. jún. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Én a kislányokat szeretem:D
2017. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Miért pontoztátok le a #4-est?! Elmondta a véleményét, és még kedvesen el is mondta, hogy nem feltétlen jobb, ha magas valaki. Te jó ég emberek, nem tudjátok használni a hasznos és nem hasznos válasz fogalmát... ez mostanában egyre jobban kiderül.


A kérdésre a válasz: Kicsinek számítasz.

2017. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A jóból kicsit adnak!
2017. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kicsi. Én is ennyi vagyok, már általános iskolában is utolsó voltam a tornasorban, és azóta sem nőttem. Persze azétr vannak hasonló méretű nők, de alacsonyabban pl még nem nagyon találkoztam. De szerencsére az írásod alapján nem tűnsz emiatt elkeseredettnek, úgyhogy minden rendben :)
2017. jún. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a pasidnak is ilyen megjegyzése van rólad, akkor miért vagy még vele? És nem, egy pasinak még véletlenül se szabadna a barátnőjének egy kényes problémájával viccelődnie, hanem minden előnyével/hibájával kiállni mellette és magabiztosságot adni neki. Ha szabad megkérdeznem egyáltalán miért egy 180 centis pasival vagy együtt, ha ad1.: negatív megjegyzéseket fűz a magasságoddal kapcsolatban, ad2.: 24 centi különbség van köztetek úgy, hogy téged nyilvánvalóan zavar a magasságod. Tudod hány alacsonyabb pasi lesné a kívánságod és teljes mellszélességgel támogatna téged? Én 170 vagyok és ha a barátnőm lennél kvázi a csillagokat is lehoznám neked, nemhogy valami félreérthető megjegyzésem legyen, amivel megsérteném az önbecsülésedet.
2017. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!