Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálnátok, ha elmennetek...

Mit csinálnátok, ha elmennetek a baratotok tarsasagaba, de nem tudnatok veluk mirol beszelgetni, csak ulnetek kussban?

Figyelt kérdés
2017. jún. 18. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Legközelebb nem mennék


2. Legközelebb többet innék

2017. jún. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megkérném a barátomat, hogy irányítsa a beszélgetést. Bár ennek magától értetődőnek kéne lennie. Ha így sincs közös téma akkor kevesebbet járnék össze a baráti társaságával.
2017. jún. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy magamat ismerem (én is hajlamos vagyok erre) vagy lelépnék vagy (bár nem szoktam részegre inni magam) innék, ahogy az előző írta! Az kicsit lelazít.
2017. jún. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
75%

Szerintem az nem túl közeli vagy jó barátság, ha a csönd cikinek számít.

Több olyan barátom is van, akihez átmegyek, és egész nap semmit nem csinálunk, csak ülünk/fekszünk, tévézünk, ki-ki a saját telefonján van elfoglalva, néha váltunk pár szót stb., csöndben videójátékozunk stb.

Múltkor átmentem egy barátomhoz, kajáltunk, aztán egész délután aludtunk :D

Közeli barátságoknál szerintem nem ciki, ha nem pofázunk állandóan.

2017. jún. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Masszívan félreértettem a kérdést lol, bocs. Hát kellemetlenül érzem magam olyankor, és kedvemhez megfelelően vagy hazamegyek, vagy próbálok becsatlakozni.

Aztán meg leb-szom a barátomat, hogy nem vont be rendesen a társalgásba, szerintem ilyenkor az ő dolga lenne gondoskodni arról, h mindenki jól érezze magát.

2017. jún. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem is mentem jo darabig, de a baratom ki van akadva, hogy miert nem megyek. Mondtam neki, hogy nem vontak be az emberek a tarsalgasba, es csak magukrol beszeltek. Erre kiakadt, hogy en vagyok a szemet, hogy ezt mondom roluk, hogy felszinesek. Es, hogy o mindenkivel tud beszelgetni, en miert nem? Eroltessem meg magam egy kicsit.. es menjek tobbszor, hogy baratsag alakuljon ki. Haromszor voltam, es mindig u gyanaz a felszinesseg..
2017. jún. 18. 11:23
 7/7 anonim válasza:
Hasonló helyzetbe voltam/vagyok de én már nem erőltetem. Inkább hanyagolom azt a társaságot ahol kussba ülök. Ugye azért megy az ember egy társaságba hogy jól érezze magát nem pedig kellemetlenül.
2017. jún. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!