Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te ki tudnál találni igazán...

Te ki tudnál találni igazán érdekes és elgondolkodtató kérdést?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor írd ki!
2017. jún. 27. 01:24
 1/8 anonim válasza:
Ez is az.
2017. jún. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem én találtam ki, de épp most olvastam egy facebook bejegyzésben, és engem nagyon elgondolkodtatott: "Ha egyetlen dolgot eltörölhetnél a Földről, mi lenne az?"
2017. jún. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves 1.! Kérdező vagyok. Igen, tudom, hogy az én kérdésem elgondolkodtató. Pont azért írtam ki, hogy gondolkodjanak az emberek.
2017. jún. 27. 01:41
 4/8 hájaaa válasza:
2017. jún. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Az én általam kitalált kérdés az, hogy vajon milyen lenne ma a világ, ha a látás nem lenne és soha nem is lett volna?
2017. jún. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ki őrzi az őrzőket?
2017. jún. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2:Gonoszságra szükség van ezért ezt nem törölném el viszont a nemi erőszakot(nőkét gyerekét egyaránt) mint jelenséget és fogalmat az emberek tudatából is kitörölném véglegesen hogy még eszükbe se jusson, szerintem ez a legalja bűntény.

4:Esélyes mivel a rossz neveltetés hozzájárul a bűnözési rátához

5:Az attól függ ha csak az emberek nem látnak akkor esélyes hogy kihaltunk volna már nagyon hamar, ha az állítás minden élőlényre igaz akkor az embernek valószínűleg másképp fejlődik a hallása, szaglása viszont szerintem még mindig az ősemberek szintjén lennénk.

6: A törvény és a többi őrző

Az én kérdésem: Ha az egyén belátja hogy a bolygó haldoklik akkor az emberiség miért nem?

2017. jún. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az alpha legio tenyleg elarulta a csaszart? Vagy csak egy ujabb rajunk jellemzo megtevesztes.
2017. jún. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!