Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen személyisége van...

Milyen személyisége van Vivien és Nikolett nevű ismerőseiteknek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 2. 22:14
 1/7 nancika ***** válasza:

Nikolett nagyon, bátor ,makacs erős,de nem törődöm típus a tanulásban.

Emellett népszerű

2017. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Niki, túlpöegös, sose áll le, minidig beszé, nyitott, tanulás nem a kedvence, néha sok a viselkedése.
2017. júl. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem jó sok Niki ismerősöm van:) 6 Nikiből

-3 nagyon aranyos, kis közvetlen, jóhumorú

-2 beképzelt, el van telve magától, hatalmas egója van

-1 olyan kis buzgómócsing- ez nem is rossz, nem is jó:) -, olyan kis segítőkész, tanárokat le akarja nyűgözni, nagyon mintadiák akar lenni, hogy a tanárok kedveljék; szemedbe kedves, kicsit butuska, de a kedves-aranyos Nikik közül mondta az egyik, hogy a Dóritól hallotta, hogy ez a Niki miket írogat arról a másik Nikiről, és valami nagyon durva és csúnya dolgokat, a szemébe meg barátnőt játszotta, melléült, meg dumálgatott vele meg ilyenek, annak ellenére, hogy nem bírta, de nem is tudom mi volt már vele a baja, de az a másik Niki valami nagyon durva dolgot hallott a Dóritól, hogy mondott róla, és a Dóri alapból nem kavarja a kakit, tehát magától nem talál ki ilyet, hogy az egyik Niki ezt mondta a másikról. Mert ha nem lett volna ilyen, akkor nem akart volna szólni a másik Nikinek. Tehát akkor komolyan írogatott ilyeneket, és ha meg tényleg, akkor ez csúnya tőle; de alapvetően meg nagyon kedves volt, szóval ledöbbentem, amikor a másik Niki ezt mondta, hogy a Dórinak amazt mondta róla. Mert alapból az látszik rajta, hogy kicsit butácska ez a Niki, de nagyon aranyos lány, szóval tényleg elképzelni nem tudom, mi lehetett ott a baj. Szal alapvetően ő is kedves volt mindenkivel, azért lepett meg , hogy akkor kábé ezek alapján tényleg kétszínű, pedig ha a szemébe néztem, nem tűnt annak. Azt láttam, hogy kicsit butácska, meg nagyon törekszik és nagyon jó akar lenni (mindenkivel az életben- kifelé ez látszik; amúgy ha volt valami, akkor azt valószínűleg már kinőtte, hogy ott esetleg panaszkodott vagy szítani akarta a feszkót, vagy valami.), s alapvetően kedves lány.

Vivient nem ismerek. Ja de, van egy ilyen kis bulizós partycica, alattam járt egyel. Kicsit beképzeltnek éreztem őt mindig, de nem olyan brutáldurván. Vannak, akik imádják őt. Igazából csak látásból ismerem, meg annyiból, amikor bejött időnként hozzánk a terembe, mert az uncsitesója hozzánk járt. Na ő pl tudom, hogy imádja őt, és imádnak együtt lenni, nagyon jóban vannak, amúgy lány az uncsitesó is.

2017. júl. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vivient egyet sem ismerek.

Van egy jó barátnőm, akit Nikolettnek hívnak. Érzékeny, jóindulatú embernek ismertem meg.

2017. júl. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vivien: nagyképű, beképzelt, makacs, törtető, kétszínű, kitartó, lusta, nem akar dolgozni, kihasználja akit tud(amúgy nagyon szép név)

Nikolett: az egyik olyan, mint a Vivien nevű ismerősöm. A másik viszont a legjobb barátnőm, pont az ellentettje (szorgalmas, segítőkész, okos, művelt, igényes, csendes, őszinte)

Szóval szerintem nem mindig a név a ,felelős' a szemelyiségért.

2017. júl. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vivien: Gusztustalan tinicsitri, aki állandóan pasizik és bulizik. Az egója a fellegekben jár és azt képzeli, hogy tökéletes.


Nikolett: Nyitott, kreatív, barátságos, őszinte.

2017. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Vivienből kettőt ismerek.

Az első nagyon kedves, segítőkész és barátságos. Olyan ember, aki törődik másokkal. Szerinte minden ember alapvetően jó és értékes. Őszinte és megbízható. Ezért is sokan szeretik.


A másik teljesen az ellentéte. Ez a Vivien kétszínű, kibeszél másokat, bezzeg csodálkozik, ha őt kiközösítik.

Nagyképű, de nagyon.


Nikolettet is ismerek. Csendes, nem sok emberrel beszél.

2018. szept. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!