Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy egy régi ismerősöm folyton úgyan akkor lépett fel facebookra, mikor én megosztottam valamit tumblr-n, ez olyan 5-6 hónapja lehetett. És ezt egy hozzátartozom profiljából tudtam megtekinteni. És ezt már nem tekintem véletlennek! És régebben beszélgettem is vele de nem az igazi nevemben, és azt hazudta "szeret".

Szerintetek mai napig is érezhet valamit irántam?



2017. júl. 8. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
miféle ovodás kérdés ez? más nevében kérdezősködsz, mert a töketlen gyerek nem kezdeményez nálad? mit szeret benned...ezzel 8 éves korban le kéne állni.
2017. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszik nem kell olvasni.
2017. júl. 8. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
ennél ovodásabbat se mondhattál volna. honnan tudnám hogy nem tetszik ha nem olvasom el? nem tudom hány éves vagy de pfff. remélem nem több 12nél, úgy még betudható a korodnak.
2017. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dögölj meg.
2017. júl. 8. 22:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Azta, az utolsó válaszod tényleg nagyon felnőttes, kedves kérdező.

Köszi a lepontozást

2017. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!