Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi arról a véleményetek? Aki...

Mi arról a véleményetek? Aki étteremben megkérdezi a pincértől, mit ajánl, majd mikor a pincér mond valamit ezt válaszolja: - Vágjon hozzám egyet!

Figyelt kérdés
2017. júl. 9. 11:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Jó kedélyű, laza. Kész. Ha nagyon elegáns étteremben van, akkor talán kicsit modortalan. A pincér rugalmasságától függ.
2017. júl. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ milyen étterem, mondjuk szerintem ez még belefér.
2017. júl. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14%
100% paraszt.
2017. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
te vagy a pincer ez a munkad ezert kapod a fizetesed, mindegy hogy keri a vendeg neked kotelesseged azt teljesiteni es kesz.
2017. júl. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok pincér, túl sokat kombinálsz. vendég vagyok, nem pincér és vendégnek nem kötelessége kiszolgálni senkit. a kérdésben még csak utalás se volt arra hogy pincér lennék, ráadásul nem is az a kérdés hogy kötelessége e bárkinek teljesíteni a rendelést, vagy nem.
2017. júl. 9. 12:05
 6/16 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján még nem jó véleményt formálni senkiről.
2017. júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Dzseri ***** válasza:
100%
furcsa, nem bunkó, csak szokatlan
2017. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

11:58, ez azért nem így van. Én dolgoztam már pincérként, és nem voltunk kötelesek kiszolgálni a bunkó módon viselkedő vendégeket. Emberi méltósága azért a pincérnek is van, meg bármilyen egyéb dolgozónak. Senki sem köteles eltűrni, hogy megalázzák a munkahelyén.


A kérdésre annyit, hogy nem mindegy, milyen módon mondja ezt az illető. Lehet azt a mondatot viccesen is mondani, de lehet bunkón is.

2017. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi idegesített föl?
2017. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem illik ilyet mondani étterembe.
2017. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!